Burcu Kıratlı'dan Olay Sözler! 'Şizofrenle Uğraşıyorum'

Şarkıcı Sinan Akçıl ile ikinci kez nikah masasına oturması beklenirken 'ayrılık' haberiyle gündeme gelen oyuncu Burcu Kıratlı, 'kıskançlık krizi' ve 'hamile sevgili' iddiaları sonrası sessizliğini bozdu.

Burcu Kıratlı'dan Olay Sözler! 'Şizofrenle Uğraşıyorum'

Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı, Ocak 2019’da evlenip Eylül 2019’da boşanmış, kasımda yeniden bir araya gelmişti. Eski karı-kocanın ikinci kez nikah masasına oturacağı konuşuluyordu ki, yolları yine ayrıldı. Ayrılık haberlerinin ardından ortaya atılan bir iddiada Sinan Akçıl'ın Azeri bir sevgilisinin olduğu ve Sinan Akçıl'ın sevgilisinin hamile olması nedeni ile Burcu Kıratlı ile yollarını ayırdığı söylendi.

burcu

Sinan Akçıl'ın bu iddiaları yalanlamasının ardından çit yeniden barıştıklarını duyurdu. Kıratlı, Sinan Akçıl'ın birlikte olduğu iddia edilen Azeri diyetisyen Nez Aliyeva hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

“DEĞER VERDİĞİM TEK KADINDIR”

Dedikodular üzerine Sinan Akçıl, “Burcu ile ayrılık sürecinde olmamıza rağmen o benim hâlâ değer verdiğim tek kadındır” açıklamasını yaptı.

sinan

“ŞİZOFREN KADIN İLE UĞRAŞIYORUM”

Oyuncu Burcu Kıratlı yaptığı açıklamada, “3 gündür bu şizofren kadın ile uğraşıyorum. Bu sabah tam 11 kez beni aradı. Çıkan haberlerle ilgili. Sanki benim arkadaşım bana açıklama yapıyor.”

burcu

“TAKINTILI”

Sinan’ın telefonuna yolladığı sesli mesajları var. ‘Ben senin için her şeyi yaparım, Burcu’ya gider neler neler anlatırım’ diyor. Takıntılı. Kadın hırsa kapılmış belli ki. Ama Sinan’ın böyle bir şey yapacağını sanmıyorum” dedi.

Bununla birlikte Nez Aliyeva, cumartesi akşamı Deha Bilimlier ile Muamma’da sahneye çıkan Sinan Akçıl’ı dinlemeye gitti. Sinan Akçıl'ın sahneden fotoğrafını sosyal medyada paylaşıp kalp emolojisi ekledi. Ne var ki, dün akşam sürpriz bir gelişme yaşandı; dedikodular Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı’nın bir kez daha barışmasına vesile oldu.

sinan

“SEVGİMİZ BÜYÜYOR”

Sinan Akçıl, Burcu Kıratlı ile barıştıktan hemen sonra "Her olayla birbirimize daha çok bağlanıyoruz, sevgimiz büyüyor. Bir kez daha iyi ki varsın 'mucize' dedikleri 3 hece" diye konuştu.

sinan

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2020, 14:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER