Burcu Esmersoy’a Sürpriz Doğum Günü Kutlaması

Burcu Esmersoy geçtiğimiz akşam Etiler’de bir mekandan çıkarken objektiflere yansıdı. Doğum gününü kutladığını söyleyen Esmersoy “Çok güzel eğlendik” dedi.

Burcu Esmersoy geçtiğimiz akşam Etiler’de bir mekandan çıkarken objektiflere yansıdı. Doğum gününün aslında bir sonraki gün olduğunu ama arkadaşlarının sürpriz yaptığını söyleyen Esmersoy “Çok güzel eğlendik” dedi.

“ÇOK MUTLUYUM”

Doğum gününün bir sonraki gün olduğunu belirten Burcu Esmersoy, “Sürpriz yaptılar, bugüne hiç beklemiyordum gerçekten” dedi. Konuşmasına “Çok mutluyum şu anda” sözleriyle devam eden sosyetik güzel, “Bu kadar güzel bir sürpriz beklemiyordum. Birkaç kişi aslında çaktırmadan ben bu akşam gelemiyorum falan dedi, anlamamıştım” ifadelerini kullandı.

“ÇOK MUTLUYUM”

Sürprizin nasıl organize edildiğini  anlatan Esmersoy, “Gel bir şeyler yiyelim dediler. Bir geldik otuz kişi buradaydı” diye konuştu. Yeni yaşında ne dilediği sorusuna ise “Güzel şeyler diledim” diyerek kaçamak bir cevap veren ünlü sunucu hızla mekandan uzaklaşıp kendisini bekleyen araca doğru ilerledi.

Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2020, 16:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER