Burcu Esmersoy Yemeden İçmeden Kesildi!

Son haftalarda eski eşi Berk Suyabatmaz ile sevgilisi hakkındaki açıklamalarıyla gündem olan Burcu Esmersoy’un yemek yememe hastalığına yakalandığı ileri sürüldü.

Burcu Esmersoy Yemeden İçmeden Kesildi!

Güzel sunucu Burcu Esmersoy’un yemek yememe hastalığına yakalandığı ileri sürüldü. Son haftalarda eski eşi Berk Suyabatmaz ile sevgilisi Berrak Tüzünataç hakkındaki açıklamalarıyla gündem olan Burcu Esmersoy’un yemek yiyemediği ve uyuma problemi yaşadığı ifade edildi. İddiaya göre ünlü sunucu bu problemlerden sonra uzman bir doktora koştu.

NE OLMUŞTU?

Berk Suyatbatmaz, eski eşi Burcu Esmersoy’un “Çağırırlarsa düğünlerine giderim” açıklamasına sosyal medyadan tepki göstermiş ve “Sanki biraz kabak tadı verdi! Herkes kendi işine ve yoluna baksa diyorum!” ifadelerini kullanmıştı.

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE