Burcu Esmersoy Yaptığı Hatadan Dolayı Büyük Pişmanlık Yaşadı! Keşke Hiç...

Burcu Esmersoy, 1997 yılında katıldığı güzellik yarışmasında Miss İnternational seçilerek Türkiye'yi Japonya'da temsil etti ve Dostluk Güzeli oldu. Ekranda ilk göründüğü işi ise zamanın küçük şarkıcısı Günel'in 'Didem' klibi oldu. Burcu Esmersoy, kendisini meşhur eden güzellik yarışmasına katıldığı için ise şimdi pişman olduğunu söyledi.

Burcu Esmersoy Yaptığı Hatadan Dolayı Büyük Pişmanlık Yaşadı! Keşke Hiç...

Burcu Esmersoy, 1997 yılında katıldığı güzellik yarışmasında Miss İnternational seçilerek Türkiye'yi Japonya'da temsil etti ve Dostluk Güzeli oldu.

burcu esmersoy güzellik yarışması

Ekranda ilk göründüğü işi ise zamanın küçük şarkıcısı Günel'in 'Didem' klibi oldu. Burcu Esmersoy, kendisini meşhur eden güzellik yarışmasına katıldığı için ise şimdi pişman olduğunu söyledi.

BURCU ESMERSOY'UN KENDİSİYLE GURUR DUYDUĞU 3 ÖZELLİĞİ

Kendisi hakkında gurur duyduğu 3 şeyin çalışkan olmak, iyi insan olmak, paylaşmayı sevmek olduğunu söyleyen Burcu Esmersoy, 1997 yılında katıldığı güzellik yarışmasından şimdi pişman olduğunu açıkladı.

burcu esmersoy

Esmersoy, 'Hayatınızdaki en büyük pişmanlığınız nedir sorusunu?', 'Hiç yok diyebilirim ama güzellik yarışmasına katılmak olabilir" şeklinde cevapladı.

"DOLAR KURUNUN BUGÜNKÜ HALİNİ BİLMEK İSTERDİM"

Türkiye'de doların hızlı yükselişini bir yatırım fısratı olarak gören Burcu Esmersoy, 2-19 yaş aralığında neyi bilmek isterdiniz sorusunu ise "Doların bugünkü kurunu" ifadeleriyle cevapladı.

burcu esmersoy

Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2020, 11:31

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE