Burak Özçivit Yeni Arabasıyla Gündem Oldu! Fiyatı Dudak Uçuklattı

Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit, önceki gün yeni aracıyla objektiflere takıldı. Ortaköy-Sarıyer hattında otomobilini test eden oyuncunun otomobil fiyatıın 500 bin TL değerinde olduğu öğrenildi.

Burak Özçivit Yeni Arabasıyla Gündem Oldu! Fiyatı Dudak Uçuklattı

Kuruluş Osman dizisinin yıldızı Burak Özçivit, geçtiğimiz gün yeni aracıyla Baltalimanı’nda görüntülendi. Ortaköy-Sarıyer hattında otomobilini test eden Özçivit, kendisini görüntüleyen muhabirlerle kısa süreli sohbet etti.

BEŞYÜZ BİN TL DEĞERİNDE 

Oyuncu, muhabirlerin "Hayırlı olsun" sözlerine teşekkür ederek karşılık verdi. Özçivit’in aracının değerinin yaklaşık 500 bin TL değerinde olduğu öğrenildi.

burak özçivit

Son yıllarda arazi araçlarına yönelen isimlerin başında Çağatay Ulusoy ve Kıvanç Tatlıtuğ geliyor. Ulusoy da geçtiğimiz günlerde yeni arazi aracıyla görüntülenmişti. 

burak özçivit

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE