Burak Deniz’den Paris Hilton İtirafı! ‘Benimle…’

Şimdilerde Didem Soydan ile aşk yaşayan Burak Deniz’den Paris Hilton itirafı geldi. “Beni sormuş” diyen oyuncu, “Instagram’da görmüş” diye de ekledi.

Burak Deniz’den Paris Hilton İtirafı! ‘Benimle…’

Burak Deniz, geçtiğimiz günlerde İbrahim Selim’in YouTube programına konuk oldu. Şimdilerde Didem Soydan ile aşk yaşayan oyuncu, “Paris Hilton’la mı Jessica Biel ile mi yemek yemek istersin?” sorusuna ise dikkat çeken bir itirafta bulundu.

“BENİMLE YEMEK YEMEK İSTİYOR…”

Programda “Bu isimlerden hangisi ile yemeğe çıkmak isterdin?” sorusunda şıklarda Jessica Biel ve Paris Hilton’u gören Burak Deniz, esprili bir dille “Bildiğim kadarıyla Paris Hilton benimle yemek yemek istiyor. Instagram’da görmüş, Türkiye’den bir arkadaşına ünlü mü diye sormuş. Ama Jessica Biel diyorum” ifadelerini kullandı.

Burak Deniz, şimdilerde model Didem Soydan ile aşk yaşıyor.

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE