Burak Deniz'le Aşk Yaşayan Didem Soydan Başka Erkekle Sarmaş Dolaş!

Ekim 2020’den bu yana aşk yaşayan ve Türkiye’de ilk olarak magazinburada.net’in duyurduğu Didem Soydan ile Burak Deniz arasında flaş bir gelişme yaşandı. Başka bir erkekle sarmaş dolaş karesini paylaşan Didem Soydan’a Burak Deniz’in hayranları tepki gösterdi.

Burak Deniz'le Aşk Yaşayan Didem Soydan Başka Erkekle Sarmaş Dolaş!

Geçtiğimiz yılın ekim ayından bu yana aşk yaşayan Burak Deniz ile Didem Soydan aşkında yaşanan son gelişme herkesi şaşırttı.

Türkiye’de ilk olarak magazinburada.net’in görüntülendiği çiftin aşkı dolu dizgin devam ederken, Didem Soydan’ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım tepki çekti.

Umut Yıldırım adındaki bir erkek arkadaşıyla sarmaş dolaş çekildiği karesini sosyal medya hesabından paylaşan Didem Soydan’a Burak Deniz’in hayranlarından tepki yağdı.

“SEVGİLİNE HİÇ SAYGIN YOK MU?”
Umut Yıldırım’ın Didem Soydan’ı belinden kavraması “yok artık” dedirtti. Bazı sosyal medya kullanıcıları Soydan’ın fotoğrafına, “Senin bir sevgilin var. Bu nasıl fotoğraf?”, “Sevgiline hiç saygın yok mu?” gibi yorumlarda bulundu.

BURAK DENİZ’DEN AÇIKLAMA BEKLENİYOR
Didem Soydan’ın paylaştığı bu fotoğraf sosyal medyada gündeme bomba gibi düştü. Konuyla ilgili Burak Deniz sessizliğini korurken, yapacağı açıklama merakla bekleniyor.

Ertem Engin


İletişim Hesapları
YORUM EKLE