Burak Deniz'den Bomba İtiraf! 'Burnundan Sümük Çıktı'

Ünlü model Didem Soydan ile yaşadığı aşkla gündemde olan oyuncu Burak Deniz, özel hayatına dair samimi açıklamalarda yaptı. İbrahim Selim’in Youtube’da yayınlanan “İbrahim Selim İle Bu gece” programına konuk olan Deniz’in itirafları magazin gündemine bomba gibi düştü.

Burak Deniz'den Bomba İtiraf! 'Burnundan Sümük Çıktı'

Model Didem Soydan ile yeni bir aşka yelken açan oyuncu Burak Deniz, önceki gün İbrahim Selim İle Bu Gece programına konuk oldu. Deniz'in özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulundu. Hakkında çıkan haberlere karşı sessizliğini koruyan Burak Deniz programın sunucusu İbrahim Selim’in tüm sorularını büyük bir samimiyetle cevapladı.

BURAK

Burak Deniz’in aşk hayatındaki ilginç anıları herkesi gülümsetti. İbrahim Selim’in “Tükür Yüzüme” ismini verdiği bölümde yakışıklı oyuncuyu köşeye sıkıştıracak sorular yöneltti. Burak Deniz’in “Birini etkilemek için yaptığın en aptalca şey ne?” sorusuna verdiği cevap ise salondaki izleyicileri kahkaya boğdu.

“KAFAMI KAPININ DİREĞİNE VURDUM”

Başarılı oyuncu yıllar önce minibüste gördüğü güzel bir kızı etkilemek isterken başına gelen tuhaf olayı anlattı. Deniz, “İzmit’te bir gün minibüste gidiyordum. En arkada çok güzel bir kız vardı. Minibüsten inerken kıza son bir karizmatik bakış atmak istedim ve kafamı kapının üst direğine vurdum. Hiç bozuntuya vermeden yürümeye devam ettim ama canım inanılmaz yandı” ifadelerini kullandı.

BURAK

“BURNUNDAN SÜMÜK ÇIKTI”

Burak Deniz, daha sonra en tuhaf buluşmasını anlatarak, "Her insanın başına gelebilecek gibiydi. Kızın başına kötü şeyler geldi. Kusmadı, daha kötüsü oldu. Konuşurken burnundan sümük çıktı. Tuvalete gitti bir daha da dönmedi" dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2020, 11:58

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE