Bülent Serttaş Sürpriz Projelerin İşaretini Verdi! Hedef Z Kuşağı

Aşk Bodrum'da Yaşanıyor Güzelim ve Haber Gelmiyor Yardan isimli şarkılarıyla büyük ses getiren Bülent Serttaş sürpriz projelerini peş peşe magazinburada.net kameralarına açıkladı.

Bülent Serttaş, pandemi dönemini en verimli geçiren sanatçıların başında geliyor.

Levent'te alışveriş yaparken magazinburada.net kameraları ile karşılaşan Bülent Serttaş, mikfonumuz aracılığıyla hayranlarına çok özel projelerin müjdesini verdi.

"HEDEFİM Z KUŞAĞINA YAKLAŞMAK"

Bülent Serrtaş, zamanın ruhuna uygun olarak Z Kuşağı olarak adlandırılan nesle hitap edecek bir projenin varlığından bahsederek ilk sürprizini yaptı.

Günün gençlerinin kalbini kazanacak bir şarkı yapmak için çalıştığını söyleyen Bülent Serttaş," Z Kuşağına yaklaşmak onlara sesimizi duyurmak istiyoruz bakalım. Şimdiler de T-Rap diye bir şey var onu denemeye çalışacağım bakalım hayırlısı" cevabını verdi.

SABAH PROGRAMI İLE EKRANLARA DÖNÜYOR

Bülent Serttaş, yakın zamanda ismini şimdilik vermediği bir TV kanalında sabah kuşağı programına başlayacağını duyurdu. Serttaş, " Kanal yönetimine üç tane isim gitmiş Bülent Serttaş burun farkıyla kazanmış. Sponsorluk ve gerekli diğer anlaşmalar sağlanırsa tek başıma sabah kuşağı programı yapacağım" müjdesini verdi.

bülent serttaş ortaköy istanbul

TEKLİ ŞARKI MÜJDESİ VERDİ

Bülent Serttaş önümüzdeki günlerde yeni bir tekli şarkıyı hayranlarının beğenisine sunacağını söyledi. Youtube'da Haber Gelmiyor Yardan isimli şarkısının 140 milyonu aşan görüntüleme aldığını işaret eden Bülent Serttaş, aynı şarkının bulunduğu albümün CD satışının 6 bin olduğunu söyledi. Yeni dönemde dijital mecrada var olmanın önemine işaret eden Serrtaş, "Belki sürpriz bir isimle düet gelebilir" dedi.

"AŞIYI SIRAMIZ GELİNCE YAPTIRACAĞIM"

Bülent Serttaş, 2021 yılından çok umutlu olduğunu söyledi. Koronavirüsü milletçe yeneceğimize inandığını söyleyen Bülent Serttaş, "Aşıda sıra bize gelince elbette yaptıracağız. İlk önce ben olayım diye koşa koşa gitmem öncelik ihtiyacı olanlara olsun. Devletimiz bu konuda ne derse onu yapacağız" şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2021, 14:05

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE