Bülent Ersoy'un babası Fikret Erkoç hayatını kaybetti! Fikret Erkoç kaç yaşındaydı, hastalığı neydi?

Ünlü sanatçı Bülent Ersoy'un geçtiğimiz ay evinde düşen babası tedavi için kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Fikret Erkoç kaç yaşındaydı ve neden öldü?

Bülent Ersoy'un babası Fikret Erkoç hayatını kaybetti! Fikret Erkoç kaç yaşındaydı, hastalığı neydi?

Diva lakaplı sanatçı Bülent Ersoy'un babası Fikret Erkoç'un düşme sonucu 17 Eylül'de hastaneye kaldırılmıştı. Fikret Ersoy'dan acı haber geldi.

bülent ersoyun babası

Bülent Ersoy'un babası Fikret Erkoç hayatını kaybetti. Fikret Erkoç kimdir, kaç yaşındaydı? Bülent Ersoy babası Fikret Erkoç neden öldü? Fikret Erkoç'un kim olduğu arama motorlarında yoğun şekilde sorgulanıyor. 

FİKRET ERKOÇ KİMDİR?

Baba Fikrat Erkoç evladı Bülent Ersoy'u 15 yıl önce Maksim'de de objektiflerden uzakta izliyordu. Yıllar sonra ilk kez fotoğrafı çekilen Erkoç, daha önce de kızı Ersoy'u ziyaret amaçlı gittiği Popstar yarışma programı çıkışı bir Magazin programı tarafından görüntülenmişti.

fikret erkoç popstar

Bülent Ersoy'un annesi Necla Poyraz yaptığı bir röportajda boşandığı eşi Fikret Erkoç için "Evlendiğimizde Fikret o zamanın ünlü bir futbolcusuydu. GS'da oynayan, 50'lerin fırtına isimlerinden olan arkadaşı Bülent Eken nedeniyle oğlumuza onun adını verdi. Bülent'in de futbolcu olmasını istiyordu. Fikret'in işleri bozulunca eski işime, bankaya girdim. Bülent bu yüzden babasına küstü" demişti.

bülent ersoy kulis

GEÇTİĞİMİZ YILDA ANNESİNİ KAYBETMİŞTİ

Bülent Ersoy'un annesi Necla Poyraz da geçtiğimiz yıl hayatını kaybetmişti. Ersoy, "Annem öldü, annesiz kaldım. Bir evlat kaç yaşında olursa olsun annesinin çocuğu. Anne bambaşka bir şey. Allah hepimize ömür versin, anacıklarımıza inşallah" demişti.

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2021, 11:03

Ece Aydın


İletişim Hesapları
YORUM EKLE