Bülent Ersoy Sibel Can'a Acımadı! Elindeki serveti çekip aldı

Bülent Ersoy, alemde kimin kraliçe olduğunu ilan eden bir operasyona imza attı. Sahnede en pahalı yüzüğü takan Sibel Can'ın 'servetini' elinden aldı!

Bülent Ersoy Sibel Can'a Acımadı! Elindeki serveti çekip aldı

Bülent Ersoy bir şeyi isterse alır! Bir şeyi kafasına koyarsa yapar! Bunun son örneği olabilecek olaya 'Sahnede Yüzük Savaşları' başlığını atabiliriz. Ersoy, Sibel Can'ın elinde tuttuğu ünvanı elinden aldı.

İşte detaylar...

Bülent Ersoy’un beş ay önce Israil’den 21 milyon TL ödeyerek 36 karatlık elmas yüzük sipariş ettiği ortaya çıktı. Yüzük, Israil’den iki güvenlik görevlisi eşliğinde Bülent Ersoy’un Suadiye’deki evine teslim edildikten sonra özel banka kasasına konuldu. Bu yüzüğün benzerlerinin 2011’de ölen Ingiliz oyuncu Elizabeth Taylor’da ve Ingiltere Kraliçesi Elizabeth’te olduğu öğrenildi.

bülent ersoy elmas yüzük

Bülent Ersoy’un 5 ay önce İsrail’den 36 karatlık, değeri 21 milyon TL olan bir yüzük sipariş ettiği ortaya çıktı. Üç ayda tasarlanan yüzük geçen hafta Türkiye’ye iki güvenlik görevlisi eşliğinde getirildi. Bülent Ersoy’un Suadiye’deki evine teslim edildikten sonra da özel banka kasasına kondu. Bülent Ersoy’un yaptırdığı yüzüğün aynısının 2011’de ölen ElizabethTaylor’da ve İngiltere Kraliçesi Elizabeth’te olduğu öğrenildi.

 Elizabeth Taylor

SİBEL CAN'I TAHTTAN İNDİRDİ

Sibel Can’ın sadece özel konserlerinde ve davetlerde taktığı 15 milyon TL değerinde 25 karatlık yüzüğü uzun süre konuşulmuştu. Türkiye’de en pahalı yüzüğün Sibel Can’da olduğu iddia edilmişti. Sibel Can’dan sonra da ikinci sırada eşi Ebru Gündeş’e eski eşi Reza Zarrab’ın nikahta taktığı 7 karatlık, 6 milyon liralık tektaşın olduğu söylenmişti. Ama yüzük savaşını kazanan Bülent Ersoy oldu.

sibel can

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2021, 22:13

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE