Bülent Ersoy, Pınar Kerimoğlu'nu topa tuttu!

Bülent Ersoy, önceki akşam Maslak'ta sahneye çıktı. Ünlü sanatçı Burcu Sedef imzalı bir kıyafet giydi ve başına da taşlı bir aksesuar taktı. İşte ne olduysa o aksesuar yüzünden oldu...

Bülent Ersoy, Pınar Kerimoğlu'nu topa tuttu!

Bülent Ersoy, İstanbul'da ünlü bir gazinoda sahne aldı. Dünden bugüne klasikleşmiş şarkılarını seslendiren Bülent Ersoy, modacı Burcu Sedef'in hazırladığı platin rengi kostümü ve özel hazırlanmış başlığıyla tüm dikkatleri üzerine çekti.


 

"AKLINIZ BENDE BELLİ Kİ"

Modacı Pınar Kerimoğlu'nun isim vermeden sosyal medya hesabından "İstediğiniz kadar tasarımlarımın aynılarını yaptırın. Aklınız bende belli ki. Ama o sayfayı çoktan kapattım ben. İnsanları maşa gibi kullanmayın." mesajını paylaştı.

"BEN TAKLİT ETMEM EDİLİRİM"

Diva ise modacının paylaşımınaresmi Instagram hesabından 80'li yıllarda İzmir Fuarı'nda verdiği konserin görüntülerini paylaşarak "Ben taklit etmem edilirim!" diyerek yanıt verdi.

"HAZIR GİYİM BUTİKÇİSİ"

Usta sanatçı sosyal medya hesabından "Sene 1980 İzmir Fuar'ı konserimde kullandığım baş aksesuarımı çalıp birde üstüne üstlük sahip çıkmaya çalışan kuş beyinli sensin hazır giyim butikcisi" diyerek modacıya göndermede bulundu.

NUR YERLİTAŞ'I PAYLAŞTI

Bülent Ersoy, sonrasında Nur Yerlitaş'ın kendisi hakkında söylediği sözlerin yer aldığı videoyu paylaştıktan sonra; "Moda Duayeni Nur Yerlitaş'ım ahhh ahhh çapulculara yıllar evvel ne güzel cevap vermişsin. Canım arkadaşım ruhun şad olsun" notunu tarihe düştü.

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2023, 16:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER