Bülent Ersoy Özdemir Erdoğan Sessizliğini Bozdu! ‘Bacak Arasıyla…’

Özdemir Erdoğan’ın Zeki Müren hakkında yaptığı açıklamalara Bülent Ersoy’dan yanıt geldi. Diva, “İnsanları iki bacak aralarıyla değerlendirmeyin. İnsanlar beyinleriyle düşünür” dedi.

Bülent Ersoy Özdemir Erdoğan Sessizliğini Bozdu! ‘Bacak Arasıyla…’

Söz yazarı ve besteci Özdemir Erdoğan’ın Zeki Müren hakkındaki açıklamalarına Bülent Ersoy’dan sert çıkış geldi. Diva, yaptığı açıklamada “İnsanların birbirlerini yargılamaları, hele ki ölünün ardından konuşmak son derece yakışıksızdır” dedi.

“RUHU ŞAD OLSUN…”

Posta Gazetesi’ne konuşan Bülent Ersoy, “İnsanların birbirlerini yargılamaları, hele ki ölünün ardından konuşmak son derece yakışıksızdır. Ben kendimce doğru olduğuna inandığım şeyi yaptım. Burada mühim olan benim durumumdan ziyade Zeki Müren beyefendinin musikideki önemli yeridir. Zaten Zeki Müren çok büyük bir ses icracısı, bestekar ve şov insanıydı. İnsanları iki bacak aralarıyla değerlendirmeyin. İnsanlar beyinleriyle düşünür. Bizler gibi sanatkarlar da beyinlerindeki işlevler, gırtlaklarındaki özellikler ve ses icracılığı ile değerlendirilmeli. Ruhu şad olsun” ifadelerini kullandı.

Bülent Ersoy Özdemir Erdoğan Sessizliğini Bozdu! ‘İnsanları Bacak Arasıyla…’

NE OLMUŞTU?..

Posta Gazetesi’ne röportaj veren Özdemir Erdoğan, “Bülent Ersoy çok namusluydu, çünkü kadın oldu. Yani erkek çocuklara kötü örnek olmadı. ‘Ben böyle hissediyorum’ dedi ve gitti kadın oldu. Ama Zeki Müren kötü bir rol modeldi. İnsanlarımız Zeki Müren'i çocuklarıyla birlikte izledi. Onu izleyen küçük erkek çocukları travmalar yaşadı” demiş ve tepki çekmişti.

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2021, 12:52

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE