Bülent Ersoy: Ellerimi Seyhan Erdağ morarttı

Türk Sanat Müziği'nin güçlü sesi Bülent Ersoy, sahne aldığı bir mekanda ellerindeki morluklar ile dikkat çekmişti.

Bülent Ersoy: Ellerimi Seyhan Erdağ morarttı

Kanal D'de ekrana gelen "2. Sayfa" programına ellerindeki morluklara ilgili Bülent Ersoy'dan herkesi şaşırtan bir açıklama geldi. Ellerindeki morlukların aslında var olmadığını, gazeteci Seyhan Erdağ'ın kasıtlı olarak bu fotoğrafları hazırlayıp, basına servis ettiğini iddia etti. Bu iddia üzerine Erdağ canlı yayına bağlanarak olaya ilişkin açıklama yapmaya çalıştı.

Ersoy programa canlı bağlanarak, fotoğrafın manşet olduğu Sabah'ın magazin müdürü Sinan Özedincik'i aradığını, Seyhan Erdağ'ın ismini kendisine Sinan Özedincik'in verdiğini söyleyen Diva, Erdağ için çok sert açıklamalar yaptı. 

Ruhu kötü, şeytanlığı bana sökmez!

Diva, "Benim muhatabım değil o. Kötü insanlarla muhatap olmam. Beni enterese etmiyor. Ruhu kötü. Onun her zaman ki kötülükleri... Sanat camiasında bir sorun bakalım, insanlar bundan yaka silker. Her yerden kovuldu. Bir tek kala kala Muazzez Ersoy'a gitti... Orada çok ince bir laf. Siz algılayamazsınız. Vücudumda veya kanımda bir reaksiyon; mikrobik bir şey gibi... Hadiseyi oralara çekme çabasında. O öyle cin ki, şeytanlığı bana sökmez." ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 11 Kasım 2019, 17:06

Nurcan Şahin

YORUM EKLE