Bülent Ersoy'a "Bu kadın ile uğraşılmaz"

Bülent Ersoy'un geçtiğimiz akşam verdiği bir konserin ardından Etiler de bir çorbacıya gittiği, oturacağı yerde başka bir kadını görünce, ''kalk benim yerimden'' diyerek müşteriyi masadan kaldırdığı iddia edildi.

Bülent Ersoy'a "Bu kadın ile uğraşılmaz"

Habertürk'ten Tolga Aslan'ın haberine göre; Ünlü sanatçı Bülent Ersoy, önceki akşam Maslak'ta konser verdikten sonra gece geç saatte soluğu Etiler'de bir restoranda aldı. 

Ersoy, mekana geldiğinde masasında başka hanımefendiyi görünce öfkelenmiş, '' kalk benim yerimden'' diyerek müşterileri yerinden etmiş.

Başka masaya geçmek zorunda kalan müşterilerle geçen kısa tartışmanın ardından çıkışta kamerlara konuşan alkollü kadın,
''Ben masada otururken burada ben oturuyorum diyerek beni kaldırmak istedi. Normalde ben ondan önce geldim. Ben o masada oturuyordum. Ben de kalkmak zorunda kaldım. Bana kötü bir cümle kullanmadı. Bu kadın ile uğraşılmaz ama 'kalk benim masamdan' diye seslendi.'' diye açıklama yaptı.

Basının , "Polis ekipleri de geldi. Şikayetçi olacak mısınız?" sorusuna, "Hayır olmayacağım. Bu kadın ile uğraşmaya değmez" diyerek uzaklaştı.

Diva Bülent Ersoy mekandan ayrılırken konuyla alakalı sorulan sorulara ise şöyle açıklık getirdi; 
"Sahneden inip yemeğe geldik, çorba içtim. Benim öyle bir olaydan haberim bile yok kim nerede oturuyor. Bilmiyorum. Benim hiç adetim yoktur. Öyle birini kapıdan kovayım, masadan kovayım. Daha önce benim için menajerim yer ayırmış. O kız biraz kameralara mı görünmek istedi acaba? Bilmiyorum. Yorumda yapmak istemiyorum" ifadelerini kullandı.


 

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2020, 14:30
YORUM EKLE