Buket Aydın ile evleneceği söylenen Emir Sarıgül ateş püskürdü!

Geçtiğimiz gün birlikte tekneye binerken görüntüleri ortaya çıkan Emir Sarıgül ve Buket Aydın’la ilgili herkesi şok edecek bir evlilik iddiası ortaya atıldı. Perşembe günü nikah masasına oturacağı iddia edilen ikiliden Sarıgül ise bu iddialara sosyal medyadan yaptığı açıklama ile sert tepki gösterdi.

Buket Aydın ile evleneceği söylenen Emir Sarıgül ateş püskürdü!

Emir Sarıgül ve Buket Aydın aşkı geçtiğimiz yıl magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Aydın ve Sarıgül'ün bu aşkı kısa sürşüş ve çift ayrılmıştı. Aradan zaman geçti ve Emir Sarıgül, bu yaz başında Sibel Can ile teknede bu şekilde görüntülendi.

Bu görüntüleri gören Buket Aydın adeta küplere bindi, kıskançlık krizlerine girdi ve yaptığı açıklamada Emir Sarıgül defterini kapattığını dile getirdi.

Bir süre önce ayrıldığı iş adamı Emir Sarıgül ile kesinlikle barışmayacağını üstüne basa basa söyleyen Buket Aydın, geçtiğimiz gün Sarıgül ile birlikte tekneye binerken yakalandı. O görüntüler sosyal medyada gündem oldu.

Buket Aydın Emir Sarıgül tekne

"GAZETECİ BOZUNTUSU KAFAYI BANA TAKMIŞ"

Sabah Gazetesi yazarı Bülent Cankurt ise ikilinin Perşembe günü evleneceği iddiasında bulundu. Bu iddialar üzerine Twitter hesabından paylaşım yapan Emir Sarıgül;

Bülent Cankurt denen parayla haber yaptığını herkesin bildiği gazeteci bozuntusu kafayı bana takmış. Bugüne kadar yazdığı gazeteye saygımdan sustum. Ama artık yeter. Sen perşembe günü evleniyor diye haber yaptın. Evlendim mi? Hayır. Hala bana yalancı muamelesi yapıyorsun.

Emir Sarıgül Bülent Cankurt'a ateş püskürdü! 

Selçuk Uzun

YORUM EKLE