Buket Aydın ile Emir Sarıgül bugün evleniyor mu?

Buket Aydın ve Emir Sarıgül aşkı geçtiğimiz yıl magazin dünyasına bomba gibi düşmüştü. İkili daha sonra yollarını ayırmış ve geçtiğimiz günlerde Emir Sarıgül tatil yaparken teknesinde Sibel Can ile görüntülenmişti. Ortaya atılan iddialara göre Emir Sarıgül ve Buket Aydın bugün evleniyor mu?

Buket Aydın ile Emir Sarıgül bugün evleniyor mu?

Sabah Gazetesi yazarı Bülent Cankurt'un haberine göre; Spiker Buket Aydın, mart ortasında kariyerine zarar verdiği gerekçesiyle Emir Sarıgül ile olan bir yıllık ilişkisini noktalamış, sonra da kameraların karşısına geçip, kesin bir dille asla ve kata tekrar bir araya gelmeyeceklerini söylemişti. İşte o büyük lafları eden Buket Aydın, Emir Sarıgül ile nikah masasına oturuyor!

Buket Aydın ve Emir Sarıgül evleniyor mu?

Evet, yanlış okumadınız... Hatta geçen ay ünlü şarkıcı Sibel Can ile yatta görüntülenen Emir Sarıgül, Buket Aydın ile pazartesi akşam Beykoz Konakları'ndaki evinde minik bir törenle vuslata erecekti. Ancak müstakbel kayınpeder Mustafa Sarıgül, bu evliliğe onay vermeyince nikah iptal oldu!

Emir Sarıgül ve Buket Aydın evleniyor mu?

"Bu sefer dönüş yok, kesin olarak ayrıldık" diyen Buket Aydın'ı evlenmeye ikna eden Emir Sarıgül, artık nasıl yaptı bilmiyorum ama babasının da onayını almaya başarmış. Pazartesi yapılamayan sürpriz nikah bugün gerçekleşecek. Ne diyelim; umarım çok mutlu olurlar…

Emir Sarıgül Sibel Can

BUKET AYDIN İDDİALARI JET HIZIYLA YALANLADI!

Sabah Gazatesi'nde Bülent Cankurt'un haberini gören Buket Aydın iddiaları yalanladı. Sosyal medya hesabından haberin fotoğrafını paylaşan Aydın, meslektaşı Cankurt'u sivri bir dille uyardı. İşte Buket Aydın'ın o paylaşımı...

Buket Aydın evlilik açıklamalarını yalanladı

Buket Aydın Emir Sarıgül - Sibel Can Olayının Ardından İlk Kez Konuştu | EVLENMEK İSTEMİYORUM

Sibel Can ile Emir Sarıgül'ü Kim İhbar Etti? | MAGAZİN KULİSLERİNDE DOLAŞAN 4 İDDİA

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2021, 21:36

Selçuk Uzun

YORUM EKLE