Buket Aydın canlı yayında itiraf etti!

Özel hayatıyla gündemden düşmeyen Buket Aydın konuk olduğu canlı yayında yıllar önce uğradığı ihaneti anlattı. Herkes şoke oldu!

Buket Aydın canlı yayında itiraf etti!

Haber spikeri Buket Aydın konuk olduğu bir programda soruları cevapladı, verdiği cevaplarla gündem oldu.

Buket Aydın canlı yayında itiraf etti!

"Hiç aldatıldın mı?" sorusunu yanıtlayan Aydın, "İhaneti mesajla yakaladım. Ben hayatımdaki kişinin telefonunu karıştırmam. Telefon bir yerde duruyordu, ışığı yanınca kafamı çevirip gördüm. Biraz üzerine gidince konu ortaya çıktı. Yapan kendisine yapar. Sonunda kendisi üzülür. İhanet günün sonunda ona yük olur. Ona dert olur, ona sıkıntı olur... İlk başta öyleymiş gibi görünmez ama sıkıntıyı hep ihanet eden çeker..."

Buket Aydın canlı yayında itiraf etti!

"KARA PROPAGANDA YAPARAK BANA SALDIRDILAR"

Buket Aydın, boşandıktan sonra kendisini üzen ve kıran haberlerle ilgili de "İhanet iddiaları beni çok üzdü. Yok o vardı, yok bu vardı boşandı falan... Ben böyle bir şeyi asla kabul etmiyorum. Bu ne bana yakışır ne de bunu karşı tarafa yaparım. Ben böyle olacağını açıkçası bekliyordum. Bu haberlerin çıkmasına da hiç şaşırmadım. Bir kurumda işe başlamıştım. İnsanların bana negatif bir yaklaşımı oldu. 'Neden o orada, biz orada değilizcilerin alttan köpürtmeleriyle sürekli bir kara propaganda halinde bana saldırdılar. Sürekli negatif senaryolar önüme konmuştu. Herkesi Allah'a havale ediyorum. O süreçte neler yaşadım... Sadece evlenme-boşanma, ilişkiler konusunda değil" dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2021, 12:45

Başak Yıldız

YORUM EKLE