Buket Aydın Attığı Şuh Kahkahayla Kılıçdaroğlu'nu Utandırdı!

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, 2019 yerel seçimler döneminde konuk olduğu Buket Aydın'a 2 yıl aradan sonra yine konuk oldu. Kılıçdaroğlu, bu sefer kazanmış olmanın verdiği özgüvenle Buket Aydın'a 'Hadi bize bir daha gül bakalım' dedi

Buket Aydın Attığı Şuh Kahkahayla Kılıçdaroğlu'nu Utandırdı!

"Bu hayatta ne oldum değil ne olacağım" diyeceksin denir ya işte bu söz tam da bugün yaşanan olay için söylenmiş olsa yeridir. 

Buket Aydın, 2019'da Kanal D Ana Haber Dairesi Başkanıydı ve o dönem yerel seçimler vardı.

Buket Aydın'ın konuğu CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu seçimle ilgili beklentilerini ve çalışmalarını açıkladı. 

buket aydın

Kılıçdaroğlu, Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Bursa gibi büyükşehirleri kazanacaklarını söyledi.

Bu sözleri Buket Aydın tarafından pek de ciddiye alınmadı ve Aydın, buna inanmadığını alenen gösteren kahkahasını tüm Türkiye'nin gözünün içine bakarak attı.

Zaman döndü yerel seçimler yapıldı. Kemal Kılıçdaroğlu'nun CHP'si sandıktan başarılı sonuçlar aldı.

Buket Aydın bu dönemde fırtınalı bir sürece girdi.

Kanal D'deki (Demirören Grubu'ndaki tüm görevlerinden el çektirildi) işi bitti.

Eşinden boşandı, Mustafa Sarıgül'ün oğlu Emir Sarıgül ile hızlı bir aşk yaşadı ve o da bitti.

Ve gün döndü Buket Aydın, 9 Nisan 2021 Cuma akşamı yeni kanalında yine konuk olarak Kemal Kılıçdaroğlu'nu aldı.

kemal kılıçdaroğlu chp

"SİZDEN BİR KAHKAHA DAHA BEKLİYORUM"

Programın açılışında 2 yıl önce olay olan diyalogu hatırlatan Kılıçdaroğlu, "Sizden güzel bir kahkaha bekliyorum. Güzel gülüşünüz bize şans getirdi" göndermesini yaptı.

Haber Global'de yayınlanan Koltuk programını sunan Buket Aydın, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu konuk etti. Türkiye gündemine ilişkin önemli konularla ilgili konuşan CHP lideri Kılıçdaroğlu, programında açılışında 2 yıl önce yerel seçim sürecinde kahkahasıyla tepki çeken sunucu Buket Aydın'a göndermede bulundu.

" GÜLÜNCE BANA KIZIYORLAR AMA.."

2 yıl sonra sonra tekrar CHP lideri Kılıçdaroğlu'nu ağırlayan Buket Aydın, programa olay olan diyalogla başladı. Kılıçdaroğlu'nun "Sizden güzel bir kahkaha bekliyorum. Güzel gülüşünüz bize şans getirdi" göndermesi sonrası Aydın, "Gülerek başlayalım, gülerek devam edelim. Gerçi gülünce bana kızıyorlar ama." dedi. Kılıçdaroğlu ise, "Sizinle diyalogtan sonraki sürece ilişkin Bursa dışında fire vermedik. Bursa'yı da alacağız. Belediye başkanlarımız tarih yazıyor. Hepsine şükran borçluyum. Pandemi şartlarında bütün engelleri aşıyorlar. İktidarın bize teşekkür borcu var." dedi.

buket aydın

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER