Buket Aydın: "Asla özel hayatım hakkında bir daha açıklama yapmayacağım"

Spiker Buket Aydın, Armağan Çağlayan'ın programının bu haftaki konuğu oldu. Aydın, "Cumhurbaşkanıyla seyahat ederken birden magazin malzemesi oldum" dedi.

Buket Aydın: "Asla özel hayatım hakkında bir daha açıklama yapmayacağım"

Armağan Çağlayan'ın, Youtube’da yayınlanan ‘Zor ama Sor’ serisinin bu haftaki konuğu spiker Buket Aydın oldu. Programda kariyerine ve özel hayatına dair açıklamalarda bulundu. 

"PİŞMAN DEĞİLİM"

Haber Başkanlığından ayrılırken reytinglerin gayet yüksek olduğunu söyleyen Aydın, son iki yılda yaşananlardan pişmanlık duymadığını belirtti.

BUKET AYDIN ŞOKU

Buket Aydın magazinde kendisinin gündem olmasıyla ilgili "Cumhurbaşkanı ile seyahatlere gidiyordum. Cumhurbaşkanıyla seyahat ederken birden magazin malzemesi oldum. Sürekli gidiyordum. Cumhurbaşkanı uçağında sürekli siyaset konuşan, bakanlarla görüşen bir insandan bir anda Nişantaşı'nda yürürken peşimde koşulan bir insan haline geldim. Hepimiz gazeteciyiz ben bana mı koşuyorlar diye şok oluyorum" dedi.

BUKET AYDIN CUMHURBAŞKANI İLE BİRLİKTE SEYAHAT

Buket Aydın bu duruma da alıştığını söyleyerek "Benim özel hayatım bu kadar önemli mi?" dedi.

Buket Aydın "Asla özel hayatım hakkında bir daha açıklama yapmayacağım" diyerek daha önce yaptığı açıklamaya da ek bir ifade kullandı.

emir sarıgül

Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2021, 22:05

İlayda Dülger


İletişim Hesapları
YORUM EKLE