Bu Yaz Demet Özdemir Konuşuldu: Tatil Pozlarına Beğeni Yağdı

Son olarak Doğduğun Ev Kaderindir dizisiyle ekranlarda boy gösteren Demet Özdemir'in tatil paylaşımları yaza damgasını vurdu

Bu Yaz Demet Özdemir Konuşuldu: Tatil Pozlarına Beğeni Yağdı

Oynadığı dizilerle büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Demet Özdemir, bu yaza tatil paylaşımlarıyla damga vurdu. Özdemir, son olarak fit halini ortaya koyan bir fotoğraf paylaştı Özdemir'in paylaşımına beğeni yağdı. Ünlü oyuncu'nun fotoğrafına filtre uygulamaması ise dikkatlerden kaçmadı.

demet özdemir

Geçtiğimiz günlerde plajda siyah bikinisi ile görüntülenen ve kilo aldığı eleştirileri yapılan ünlü oyuncu, bugünkü paylaşımı ile fit halini koruduğunu da göstermiş oldu.

Filtre olmadan paylaşım yaptığını belirten oyuncu, çillerine de dikkat çekti. Özdemir’in hayranları ise “Bebek surat” yakıştırması yaptı.

Güncelleme Tarihi: 30 Temmuz 2020, 18:42

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE