Bu Tarz Benim'in Fenomen Yarışmacısına "Hırsızlıktan" Dava Açıldı!

“Bu Tarz Benim” yarışmasıyla fenomen olan Ayşegül Melisa Doğan’ın arkadaşının ehliyetini gizlice alarak alkollü araç kullandığı ve ehliyeti polise yakalattığı ortaya çıktı.

Bu Tarz Benim'in Fenomen Yarışmacısına "Hırsızlıktan" Dava Açıldı!

Katıldığı bir yarışmayla adını geniş kitlelere duyuran Ayşegül Melisa Doğan, alkollü araç kullanırken polislere yakalandı. Doğan’ın arkadaşının ehliyetini gizlice aldığı iddia edilirken, polisin bu ehliyete ceza kesmesi sonrası hırsızlık suçlamasıyla hakkında dava açıldığı ortaya çıktı. “Bu Tarz Benim” yarışmasıyla tanınan ve fenomen olan Ayşegül Melisa Doğan, güzellik koçluğu yapan arkadaşı Özge Özel ile 22 Aralık tarihinde bir araya geldi. Sabah’ta yer alan habere göre, Doğan buluşma sırasında arkadaşı Özel’in ehliyetini çantasından gizlice alarak oradan ayrıldı.

ARACI ALKOLLÜ KULLANDI

Doğan, bir süre sonra Beşiktaş’ta polis ekipleri tarafından durduruldu. Ekipler, 1.81 promil alkollü çıkan ünlü fenomenin ehliyet ve ruhsatını istedi. Doğan ise arkadaşından gizlice aldığı ehliyeti polislere verdi.

EHLİYETİ ÇALMADIM

Bahsi geçen olay sonrasında para cezasına çarptırılan Özel, ehliyetinin çalındığını anlayıp suç duyurusunda bulundu. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın başlattığı soruşturma kapsamında, Özel'e ait olduğu belirlenen ehliyeti Doğan'ın kullandığı ortaya çıktı. Doğan ise aracının şirket aracı olduğunu, ehliyeti çalmadığını, yanlışlıkla ruhsatının arasına girdiğini söyledi.

7 YIL HAPSİ İSTENİYOR

Savcılık, Ayşegül Melisa Doğan hakkında 'Elde veya üstte taşınan eşyayı özel beceri ile almak suretiyle hırsızlık' suçu kapsamında 7 yıla kadar hapis istemiyle dava açtı.

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2020, 09:18

Yasin Arslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER