Bu şarkıyı dinleyen aşka geliyor! "Kalk gel" şarkısı adeta insanların kalbine dokunuyor

Sözler Yalçın Tosun'un, düzenleme, beste Tolga Görsev'in... Özlem Ertuğ'un farklı ve iç okşayan sesiyle "Kalk Gel" parçası kalplere dokunmayı başardı.

Bu şarkıyı dinleyen aşka geliyor! "Kalk gel" şarkısı adeta insanların kalbine dokunuyor

Ödüllü yazar Yalçın Tosun’un sözleri, Tolga Görsev ‘in bestesi ve aranjesiyle doğan kıpır kıpır bir şarkı "Kalk Gel". Özlem Ertuğ’un farklı, iç okşayan ses rengi ve yorumuyla da defalarca dinlemek isteyeceğiniz şarkılardan biri olmaya aday.

Müziğe 5 yaşında piyano çalarak başlayan İzmirli sanatçı Özlem Ertuğ şarkı söyleme tutkusunun peşini hiç bırakmamış.Londra’da London Music School'da şan, caz ve pop içeren müzik eğitimi programlarını tamamlayan Ertuğ'un yolu, çok sayıda sanatçının albüm çalışmalarına imzasını atan Tolga Görsev ile kesişmiş ve bu güzel şarkı, ilk tekli olarak, Tolga Görsev Music Production tarafından Özlem Ertuğ yorumuyla dinleyicilerin beğenisine sunuldu.

Parçayı dinleyen aşka geliyor adeta... Herkesten, her yaşanmışlıktan bir parça barındıran bu şarkı insanların yüreklerini tekrar aşka açmasına yardım ediyor. Elinden tutuyor ve aşka götürüyor herkesi... 

Derin solunan nefes gibi bir şarkı "Kalk Gel", beklenmedik aşklar gibi iyi gelecek hepimize.

İŞTE O HERKESİ AŞKA GETİREN ŞARKI!


 

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2021, 09:17

Cem Boratay


İletişim Hesapları
YORUM EKLE