Brad Pitt Angelina Jolie Davasında Yeni Gelişme! Sevgilisi Nicole İsyan Etti...

Brad Pitt ile Angelina Jolie arasında 6 çocukları için devam eden velayet davasında yeni gelişme! Pitt, çocuklarının velayet davasında Jolie'ye karşı mahkemeye 21 kişilik tanık listesi sundu. Öte yandan sevgilisi Nicole Poturalski Instagram’da kendisine yönelik yapılan “nefret içerikli” paylaşımlara yayımladığı video ile tepki gösterdi.

Brad Pitt Angelina Jolie Davasında Yeni Gelişme! Sevgilisi Nicole İsyan Etti...

Brad Pitt ile Angelina Jolie arasında 4 yıldır süren velayet çatışması, Hollywood tarihinin en çekişmeli davalarından birine sahne oluyor. Pitt’in Alman model Nicole Poturalski ile aşk yaşadığının ortaya çıkması, davanın da seyrini değiştirdi.

23 EKİM’E KADAR SÜRECEK

Pitt, Jolie’nin agresifleşen tutumuna önlem olarak tanık ordusu kurdu. 6 çocuğu için ortak velayet isteyen Pitt’e davada 21 tanık destek olacak. Tanıklar arasında asistanları, korumaları, terapistleri, rol arkadaşları var. Duruşmalar 23 Ekim’e kadar sürecek.

SEVGİLİNİN İSYANI

Öte yandan Brad Pitt’in Alman manken sevgilisi Nicole Poturalski (27), Instagram’da kendisine yönelik yapılan “nefret içerikli” paylaşımlara yayımladığı video ile tepki gösterdi.

Manken, “Bu tür insanların kafalarında neler olup bittiğini anlamıyorum. İnsanların neden nefret dolu yorumlar bıraktığını merak ediyorum. Bundan çıkarınız nedir?” dedi.

Nicole Poturalski

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2020, 17:13

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE