Boşanan Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra Instagram'dan birbirine gönderme yaptı!

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra yaptıkları Instagram paylaşımlarıyla kafaları karıştırdı. Selin Ciğerci yeni bir aşk mı yaşıyor? Ciğerci'nin falında kim çıktı?

Boşanan Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra  Instagram'dan birbirine gönderme yaptı!

İş İnsanı ve Fenomen Sein Ciğerci 2019 yılıında Futbolcu Gökhan Çıra ile dünyaevine girmişti. Uzun süre herkes bu düğünü konuşmuştu.

SELİN CİĞERCİ

Evli kaldığı süre boyunca Gökhan Çıra'da futbolculuktan iş hayatına adımın atmış, eşi Selin Ciğerci'ye ortak olmuştu. Ünlü çift bir de bebek sahibi olmak istiyordu.

SELİN CİĞERCİ GÖKHAN ÇIRA

SELİN CİĞERCİ VE GÖKHAN ÇIRA NEDEN BOŞANDI? 

İşler yolunda gitmeye araya çeşitli ihanet iddiaları girmişti. Selin Ciğerci her defasında bu haberleri yalanladı ama çift geçtiğimiz haftalarda 15 dakika içinde boşanmıştı. 

SELİN CİĞERCİ VE GÖKHAN ÇIRA BARIŞIYOR MU? 

Yollarına ayrı devam eden ikiliden Selin Ciğerci'den herkesi şaşırtan bir açıklama geldi. Ciğerci, eski eşine zeytin dalı uzatmış "Barışma" olabilir demişti. Gökhan Çıra'da Televole'ye verdiği bir röportaj'da bu talebi kesin dille reddetmemişti. 

SELİN CİĞERCİ YENİ BİR AŞK MI YAŞIYOR? 

Taraflar o günden sonra sessizliğe gömülmüşken kafaları karıştıran paylaşımlarda bulundular. Önce Selin Ciğerci Instagram hesabı üzerinden Simge'nin Misafir şarkısını paylaştı. Şarkıya eşlik eden fenomenin keyifli hali dikkatlerden kaçmadı. Selin Ciğerci'nin hayatında biri olduğu iddiaları magazin kulislerini hareketlendirdi.  "Selin Ciğerci aşk mı yaşıyor, Selin Ciğerci kiminle sevgili" soruları internetin en çok aratılan konusuoldu. 

"LİSELİ GİBİLER"

Çok geçmeden bir paylaşımda eski eşi Gökhan Çıra'dan geldi. "Oldu mu şimdi bu" diye yazdığı gönderinin arkasında Serdar Ortaç'ın "Yaz Günü" şarkısı çalıyordu.  Sosyal medya kullancıları bu imalı dolu paylaşımları karşısında "Liseli gibi birbirlerine gönderme yapıyorlar" şeklinde yorumladı. 

Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2021, 00:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER