Boşanacakları konuşulan Bensu Soral ve Hakan Baş arasındaki buzları eritti mi?

"Evliliğimizle ilgili hassas bir süreçteyiz. Zamana ihtiyacımız var" diyen Bensu Soral ile Hakan Baş, bir arkadaşlarının düğününe birlikte katıldı.

Boşanacakları konuşulan Bensu Soral ve Hakan Baş arasındaki buzları eritti mi?

Bensu Soral ile Hakan Baş, üç yıl önce görkemli bir düğünle hayatlarını birleştirmişti. Ancak ünlü çift, son dönemde sık sık ayrılık iddialarıyla gündeme geliyordu.

bensu soral düğün

Basında çıkan haberlere göre; baba olmak isteyen 38 yaşındaki Hakan Baş, bu isteğini  eşiyle paylaşmış, beklediği yanıtı alamamıştı. Kariyerine öncelik veren 30 yaşındaki güzel oyuncu, "Benim için henüz erken, Daha yapmak istediğim işler var. Şimdi anne olursam kariyerim arka planda kalır." cevabını vermişti. 

BENSU SORAL VE HAKAN BAŞ AYRI MI YAŞIYORLAR? 

Bu krizi atlatamayan çiftin evlerini ayırdığı ileri sürüldü. Ardından Bensu Soral'ın uzun süredir eşiyle yan yana görüntülenmemesi ve ünlü oyuncunun arkadaşlarıyla tatile çıkması ayrılık dedikodularını daha da alevlendirmişti. 

HAKAN BAŞ BENSU SORAL

İHANET İDDİALARI

Hakan Baş'ın ayrıca önceki akşam Emirgan'daki bir mekanda sosyal medya fenomeni Mina Ceran ile görülmesi ardından Bensu Soral'ın Cam Tavanlar'daki rol arkadaşı Kubilay Aka ile bir çatıda samimi fotoğraflarıının ortaya çıkması boşanma dedikodularını bir kez daha gündfeme getirmişti. 

BENSU SORAL KUBİLAY AKA

Çıkan iddiaların ardından ünlü çift açıklama yapmak zorunda kalmıştı.. Soral ve Baş, ortak olarak yaptıkları açıklamada,  "Dün gece bazı mecralarda yer alan haberlerin içeriği gerçek dışıdır. Haberde adı geçen kişi her ikimizin de uzun zamandır tanıdığı ve hep birlikte vakit geçirdiğimiz bir arkadaşımızdır. Kalabalık bir ortamda, birbirimizden haberdar olduğumuz birçok ortak arkadaşımızın da yanımızda olduğu bir buluşmanın basında yer alma şekli bizi üzdü. Şu dönemde evliliğimizle ilgili hassas bir süreç içerisindeyiz. Biraz zamana ve sizlerin de hassasiyetine ihtiyacımız var" ifadelerini kullanmştı. 

bensu soral hakan baş

BENSU SORAL VE HAKAN BAŞ  ARALARINDAKİ KRİZİ ÇÖZDÜ MÜ? 

ikilinin arasındaki buzları eridi. Bensu Soral ve Hakan Baş, önceki akşam bir arkadaşlarının düğününe katıldı. Gece boyunca eğlenen çift, uzun zaman sonra ilk kez yan yana görüntülendi.

bensu soral

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2021, 11:09

Ece Aydın


İletişim Hesapları
YORUM EKLE