Boran Kuzum’dan Miray Daner’e İltifatlar: Kendisine Hakim Olamadı…

Miray Daner, adı aşk iddialarına karışan Boran Kuzum ile ortak canlı yayın açtı. Boran Kuzum’un kendini tutamayarak Miray Daner’e iltifatlar yağdırması dikkat çekti.

Boran Kuzum’dan Miray Daner’e İltifatlar: Kendisine Hakim Olamadı…

Kubilay Aka’dan ayrılan Miray Daner, adı aşk iddialarına karışan Boran Kuzum ile ortak canlı yayın açtı. Yakışıklı oyuncunun Miray Daner’e yönelik iltifatları sohbete damga vurdu.

SAMİMİ TAVIRLARI DİKKAT ÇEKTİ…

Miray Daner’in ‘Sonunda başardım’ diyerek başladığı yayında ikilinin samimi tavırları öne çıktı. Boran Kuzum’un güzel oyuncuya ‘güzellik’ şeklinde hitabı ise dikkat çekti.

“GÜZELLİĞİNDEN HİÇBİR ŞEY KAYBETMEMİŞSİN…”

Yakışıklı oyuncunun Miray Daner’e “Karantina günlerinde bile güzelliğinden hiçbir şey kaybetmemişsin. Şu güzelliğe bak” demesi ise ‘gerçekten aşk mı yaşıyorlar?’ dedirtti. İltifatlar karşısında Miray Daner ise “Bugüne özel süslendim. Yoksa bir haftadır korkunç halde geziniyordum” ifadelerini kullandı.

NE OLMUŞTU?..

Miray Daner, bir dönem rol arkadaşı olan Kubilay Aka ile birliktelik yaşamış ve geçtiğimiz yaz ayrılma kararı almıştı. Beklenmedik bir şekilde gelen ayrılık kararının sebebi, Kubilay Aka’nın güzel oyuncuya ihanet etmesi olarak iddia ediliyordu. Daha sonra Miray Daner’in ismi Vatanım Sensin adlı dizideki rol arkadaşı Boran Kuzum ile anılmaya başladı.

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2020, 14:42

Ferhat Er

Magazin dünyasına dair son gelişmeleri ve merak edilenleri en doğru, en özel biçimde aktarmaya çalışıyoruz. Haberlerimizle ilgili yorumda bulunabilir ya da sorularınız için benimle iletişime geçebilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER