Boran Kuzum'un Miray Daner Paylaşımı Olay Oldu! ''Yol Arkadaşım''

Geçtiğimiz günlerde Bebek'te görüntülenen Boran Kuzum, Miray Daner ile hakkında çıkan aşk iddialarıyla açıklamalarda bulunmuştu. Kuzum, bu kez Daner ile olan fotoğraflarını paylaşıp, altına düştüğü not ile sosyal medyanın gündemine oturdu. Kuzum, "Yol arkadaşım" diye başladığı notla hayranlarını heyecanlandırdı.

Boran Kuzum'un Miray Daner Paylaşımı Olay Oldu! ''Yol Arkadaşım''

Ünlü oyuncu Boran Kuzum uzun süre hakkında aşk dedikodularının çıktığı rol arkadaşı Miray Daner ile ilgili yaptığı paylaşım ile gündeme geldi. Boran Kuzum özellikle Miray Daner ile ilgili yaptığı paylaşımla çok sayıda kullanıcının takdirini kazandı. Bir yandan da bazı kullanıcılar tarafından iki ismin sevgili olup olmadığını konuşulmaya başlandı.

''YOL ARKADAŞIM''

Boran Kuzum, Miray Daner ile birlikte fotoğraflarını paylaşıp altına; "Yol arkadaşım.Bu kadar kısa zaman içinde seninle yeni bir hikaye anlatıyor olmak benim için şans. En savunmasız olabildiğimiz oyun alanımızda beni güvende hissettirdiğin için, her sahneyi var olanın çok üstüne çıkarmamızı sağladığın için ve her şeyden önemlisi eşsiz kalbin ve yol arkadaşlığın için teşekkür ederim." notunu düştü.


Bazı sosyal medya kullanıcıları ise şimdiden ikilinin çok güzel bir dizi partneri olduğunu belirtti.

İkili daha önce sevgili olmadıklarını söylemiş olsa da bu paylaşımın ardından bazı sosyal medya kullanıcıları ikilinin arasındaki ilişkiyi merak etmeye başladı.

NE OLMUŞTU?

Yaz tatilinin bitmesiyle birlikte yeniden İstanbul’a dönen Boran Kuzum, Bebek’te görüntülendi. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Kuzum, rol alacağı yeni dizi projesi Saygı hakkında da bazı ipuçları verdi. Yakışıklı oyuncu Miray Daner ile hakkında çıkan aşk iddialarıyla ilgili de ilk kez konuştu.

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2020, 10:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER