Boran Kuzum Miray Daner’le Çıkan Aşk İddialarına Cevap Verdi!

Yaz tatilinin bitmesiyle birlikte yeniden İstanbul’a dönen Boran Kuzum, Bebek’te görüntülendi. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Kuzum, rol alacağı yeni dizi projesi Saygı hakkında da bazı ipuçları verdi. Yakışıklı oyuncu Miray Daner ile hakkında çıkan aşk iddialarıyla ilgili de ilk kez konuştu.

Yaz tatilinin bitmesiyle soluğu yeniden İstanbul’da alan Boran Kuzum dün Bebek’te görüntülendi. Muhabirlerin sorularını cevaplayan yakışıklı oyuncu, rol aldığı Saygı dizisinin yanı sıra hakkında çıkan aşk iddialarına da yanıt verdi.
Bebek’te muhabirlerin sorularını yanıtlayan Boran Kuzum, dijital bir platformun projesinde yer aldığını belirterek sete gittiğini söyledi. Nasıl bir karakteri canlandıracağı merak edilen yakışıklı oyuncu “Bu sefer biraz kriminal, polisiye bir dizi çekiyoruz. Çok bir şey söylemeyeyim. Az kaldı zaten” diye konuştu.

“HERKES İYİLEŞTİ”
Son zamanlarda dizi ve film setlerinde artan Covid-19 vakaları nedeniyle birçok yapım setlere zorunlu olarak ara vermek zorunda kalmıştı. Boran Kuzum’un yer aldığı Saygı dizisi de bu setlerden biriydi.
Sette birkaç kişinin Covid-19’a yakalanmasının ardından sete ara verdiklerini aktaran yakışıklı oyuncu herkesin iyileştiğini ve yeniden sete döndüklerini söyledi.
“KISA BİR DENİZ TATİLİ YAPTIM”
Pandemi döneminde yeterince tatil yapabildiniz mi sorusuna “Benim ailem Ankara’da, onları uzun zamandır göremiyorum bu durumlardan dolayı. Onların yanına gittim biraz. Onları gördüm. Kısa bir deniz tatili yaptım. Dinlendik geldik” cevabını verdi.

“MİRAY’I ÇOK SEVİYORUM”
Son günlerde Miray Daner ile arasında aşk dedikoduları çıkan Boran Kuzum, hakkında çıkan iddialara da son noktayı koydu. Miray Daner ile 4 yıldır beraber çalıştıklarını vurgulayan Kuzum “Miray’la çok yakın arkadaşız. Çok seviyorum onu” ifadelerini kullandı.
Miray Daner ile arasında çıkan aşk dedikodularından sonra Kubilay Aka’nın kendisini takipten çıkması sorulması üzerine sessiz kalmayı tercih eden yakışıklı oyuncu, Covid-19’a yakalanan Kubilay Aka’ya çok üzüldüğünü ifade ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.
“ÜST DÜZEY ÖNLEMLER VAR”
Artan Covid-19 vakalarından dolayı birçok dizi-film seti ertelenirken çalışma ortamında sıkıntı olup olmadığı merak edilen yakışıklı oyuncu, çalıştığı sette üst düzey önlemler alındığını belirterek “Sağlık görevlileri var herkesi dikkatle takip ediyorlar. Umarım bir sıkıntı olmadan bitireceğiz. Az kaldı zaten bizim bitirmemize” diye konuştu.


“GÜZEL HİKAYELERİ DOĞRU İNSANLARIN ANLATMASI GEREKİYOR”
Geçtiğimiz günlerde Hazal Kaya’nın ortaya attığı “kilolu insanlara başrol verilmiyor” sözleri Boran Kuzum’a soruldu. Başrolün gereği güzellik midir? sorusuna “Asla değildir” diyen 27 yaşındaki oyuncu şöyle konuştu: “Ben konservatuar mezunuyum. Hiç böyle şeylere inanarak yapmadım bu işi. Güzel hikayeleri, doğru insanların anlatmasını doğru buluyorum. Bu sektörde herkes kalbinden oynadığı sürece her şeyin en iyisini hak ediyor.”
Boran Kuzum, basın mensuplarıyla yaptığı kısa sohbetin ardından teşekkür ederek bölgeden uzaklaştı.

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2020, 10:55

Ertem Engin

Ben Ertem Engin. Güncel haberleri sizlere aktarabilmek için magazinburada.net aracılığıyla karşınızdayım.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE