Bombalı saldırıda bir bebek arabası parçalanmıştı; bebeğini kurtarmaya çalışan baba o anları anlattı

İstanbul Beyoğlu'nda 6 kişinin hayatını kaybettiği, 81 kişinin yaralandığı bombalı saldırıda bir bebek arabası da parçalanmıştı. Patlamanın hemen ardından yaralı bebeğini kucağına alarak eşiyle birlikte olay yerinden kaçan baba o anlarını anlattı.

Bombalı saldırıda bir bebek arabası parçalanmıştı; bebeğini kurtarmaya çalışan baba o anları anlattı

İstiklal Caddesi'nde bombalı saldırının meydana geldiği sırada A.S., anne Bilge S. ve baba Taner S. oradaydı. Patlamanın şiddetiyle bebek arabası fırlarken, baba Taner S., bebeği kucağına alarak eşiyle birlikte olay yerinden uzaklaşmaya çalıştı. Anne, baba ve 3 yaşındaki bebek hafif şekilde yaralanırken, bebek arabası da paramparça oldu. Yaralı bebek ve anne Taksim İlk Yardım Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi altına alınırken, baba da bir kulağındaki duyma yetisini kaybetti.

BABA PATLAMA ANINI ANLATTI! 

Bir anda büyük bir gürültüyle sarsıldıklarını söyleyen baba Taner S., "Bir şey anlayamıyorsun. Birden bire çok büyük bir gürültü oldu. Fena bir basınç oldu. Çocuk arabası elimdeydi. Arabaya sarıldım ama bizi de fırlattı attı. Çocuk arabası orda kaldı, alamadık bir daha. Bir daha patlama olur diye alamadım. Çocuğu kucağıma aldım, koşarak çıktık. Çocuğun yüzünde ve kafasında yaralar var. Hayati bir tehlike yok. Sağ olduğuna seviniyorum. Kulağımı kaybettim. Duymayı kaybettim" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER