Bomba! Okan Kurt'un restoranında alıkonulduğu iddia edilmişti! Yaşanan kavganın görüntüleri ortaya çıktı!

Demet Akalın'ın eski eşi Okan Kurt'un restoranında yan komşusuyla yaşadığı arbedenin görüntüleri ortaya çıktı. Okan Kurt, komşusuna saldırdı mı?

Bomba! Okan Kurt'un restoranında alıkonulduğu iddia edilmişti! Yaşanan kavganın görüntüleri ortaya çıktı!

Demet Akalın'ın hayat arkadaşı Okan Kurt, öncki gün Beykoz'da anlaşmazlık yaşadığı kişiyle arbede yaşadığı iddia edilmişti.  Demet Akalın da sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı videoda Okan Kurt'un dükkanda alıkonulduğu söyleyerek, emniyet güçlerine ve basına çağrıda bulunmuştu. 

Demet Akalın'ın yaptığı çağrı karşılık bulmuş polis ekipleri olay yerine sevk edilmişti. Taraflar karakola çekilerek ifadeleri alınmıştı.

O  tartışmaya ait yeni görüntüler ortaya çıktı.  Görüntülerde Okan Kurt'un oturduğu yerden kalkıp tartıştığı kişiye saldırdığı ve ardından arbede yaşandığı görülüyor.


OKAN KURT KOMŞUSUNA SALDIRDI MI? 


 Okan Kurt'un Beykoz'da bir restoranın kiracısı olduğu, kiraya veren kişinin Kurt'a "Burayı düğün merasimi için kullanamazsın, sözleşmede bu madde yok" demesi üzerine tartışma çıktığı öğrenildi.

okan kurt

Dükkanda yaşanan tartışma ve ardından yaşanan arbede kameraya saniye saniye yansıdı. Tartışma esnasında sinirlerine hakim olamayan Okan Kurt oturduğu yerden kalkıp tartıştığı kişinin üzerine yürüyor  İlk olarak Okan Kurt'un karşısındaki kişiye saldırmasıyla arbede çıkıyor ve Kurt, tartıştığı kişiyi yere yatırıyor.
 

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2021, 09:22
YORUM EKLE