Bodrum'un Pasha'sı artık İstanbul'da

Türkiye’nin Turizm cenneti olan Bodrum Gümbet’te uzun yıllar eğlencenin nabzını tutan Pasha Clup, İstanbul eğlence hayatına da yeni bir soluk getiriyor. Bodrum Pasha ile yeme, içme ve eğlence sektörüne yön veren ünlü işletmeci  Zeynel Kılıç, İstanbul’a kazandırdığı Oligark’dan sonra boğaza nazır ikinci eğlence mekanı  Pasha’yı da eğlence severlerin beğenisine sundu

Bodrum'un Pasha'sı artık İstanbul'da

BODRUM’UN PASHA’SI ARTIK İSTANBUL BOĞAZI’NDA!

Türkiye’nin Turizm cenneti olan Bodrum Gümbet’te uzun yıllar eğlencenin nabzını tutan Pasha Clup, İstanbul eğlence hayatına da yeni bir soluk getiriyor. Bodrum Pasha ile yeme, içme ve eğlence sektörüne yön veren ünlü işletmeci  Zeynel Kılıç, İstanbul’a kazandırdığı Oligark’dan sonra boğaza nazır ikinci eğlence mekanı  Pasha’yı da eğlence severlerin beğenisine sunuyor.
Kuruçeşme sahilde yer alan mekan, haftanın yedi günü DJ performansları ile misafirlerini eğlendirmeye devam edecek. Oligark’tan sonra İstanbul Boğazı’nda yer alacak olan Pasha Clup, Bodrum’da olduğu gibi İstanbul’da da yerli ve yabancı bir çok isme sahnesinde yer vererek eğlenceye yeni bir ivme kazandıracak

Merakla beklenen mekan Pasha Clup 31 Ocak Cuma günü Influence Holding tarafından düzenlenen ve yönetim başkanı  Hülya Aydın ile beraber Türkiye'nin yurt dışı tanıtım organizasyonlarının ilki olan  bu özel gece ile sevenlerine kapılarını açtı. Gecede başarılı isim Kemal Doğulu DJ kabininde yerini alarak misafirleri coşturdu. Bu özel gece sanat, iş ve cemiyet hayatından bir çok ünlü ismin katıldı. Gece saat 20:00 itibariyle başladı ve sabahın ilk ışıklarına kadar devam etti.
31 Ocak Cuma akşamı bir çok ünlü ismin katılımıyla gerçekleşen olan bu özel gecenin tüm geliri,  Türkiye’yi derinden üzen Elazığ depremi için ihtiyaç sahiplerine bağışlandı. 

YORUM EKLE