Birkan Sokullu'dan Olay Açıklama! 'Evliliğe Karar...'

Oyuncu Birkan Sokullu, sevgilisi Eda Gürkaynak’la önceki gün Rumelihisarı’nda yürüyüş yaparken görüntülendi. Sokullu, “Evliliği düşünüyor musunuz?” sorusuna, "Karar alırsak söylerim" dedi.

Birkan Sokullu'dan Olay Açıklama! 'Evliliğe Karar...'

Oyuncu Birkan Sokullu, sevgilisi Eda Gürkaynak’la önceki gün Rumelihisarı’nda yürüyüş yaparken görüntülendi. Kendilerini görüntüleyen gazetecileri selamlayan Birkan Sokullu ve Eda Gürkaynak, "Yürüyüş yapıyoruz bugün, izinli günümüz biraz böyle değerlendirelim" dedi.

birkan

“SEVDİĞİM İŞİ YAPIYORUM”

'Masumlar Apartmanı' dizisinde rol alan Sokullu, "Her şey çok güzel. Sevdiğimiz işi yapıyoruz. Seyircinin de böyle pozitif bir dönüşle gelmesi çok güzel bir şey. Çok hassas yerlere dokunuyor iş, her karakterin çocukluğuna dönüp orada yaşadığı travmaların günümüzde ne boyutlara ulaşabileceğini anlatıyoruz. Bunlar da çok değerli şeyler, bende böyle ideolojik bir işin içerisinde olduğum için çok mutluyum" dedi.

birkan

"Sizin titizlik hastalığınız var mı?" sorusuna ünlü oyuncu, "Opsesyon derecesinde değilim ama titizimdir. Dikkat ederim" diye konuştu.

“EVLİLİK KARARI VERMEDİK”

İlişkisiyle alakalı konuşan Sokullu, "Şu an için evlilik kararı vermedik, çok mutluyuz gördüğünüz gibi. Kısmet hayırlısı neyse bir gün olacaksa olur" dedi.

ASLI ENVER SORUSUNA CEVAP!

Öte yandan Geçtiğimiz günlerde Birkan Sokullu'ya, bir alışveriş merkezinin otoparkında eski eşi Aslı Enver ile karşılaştığı ve selamlaşmadığı yönünde çıkan haberler sorulmuştu.

birkan

Yakışıklı oyuncu, bu iddialara "Arkadaşlar ben o AVM'ye yedi yıldır gitmiyorum. Çıkan haberler doğru değildir. Şu an yanımda kız arkadaşım var ve mutlu giden bir ilişkim var" şeklinde yanıt vermişti.

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE