Birce Akalay Heyecanını Takipçileriyle Paylaştı! Başrol Oynayacak…

Son olarak Star'da yayınlanan Babil dizisinde rol alan Birce Akalay, yeni dizisi Kuş Uçuşu'yla ekrana dönüyor. Yeni dizi hazırlığında olan Birce Akalay, paylaşımıyla hayranlarını heyecanlandırdı.

Birce Akalay Heyecanını Takipçileriyle Paylaştı! Başrol Oynayacak…

Ünlü oyuncu Birce Akalay, yeni dizi heyecanını sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. 36 yaşındaki oyuncu, paylaşımına “Her anının tadını çıkarabilmek için gün sayıyorum. Her geçen gün daha derinine indikçe ballanıyor Kuş Uçuşu” notunu düştü.

İşte o paylaşım…

Birce Akalay Heyecanını Takipçileriyle Paylaştı! Başrol Oynayacak…

NETFLIX'IN YENİ TÜRK DİZİSİ OLACAK…

Netflix'te yayınlanacak Kuş Uçuşu dizisinin yapımını Ay Yapım, senaryosunu Meriç Acemi üstleniyor. Kuş Uçuşu adlı dizinin yönetmen koltuğunda Deniz Yorulmazer oturacak. Cast çalışmaları devam eden dizide, bir TV kanalında geçen dizide farklı yaş kuşaklarının hikayesi anlatılıyor.

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE