Bircan Bali Beyaz TV'de Söylemezsem Olmaz Programından Gönderildi (Video)

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan magazin programı Söylemezsem Olmaz'ın sunucusu Bircan Bali ile kanal yönetiminin yolları ayrıldı. Seren Serengil ve Bircan Bali'nin sunumuyla hafta içi gündüz kuşağında yayınlanan program Bircan Bali'nin kanaldan gönderilmesiyle tek sunucuya kaldı. Seren Serengil'in bundan sonra programı tek başına mı yoksa bir partnerle mi götüreceği merak konusu oldu.

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan magazin programı Söylemezsem Olmaz'ın sunucusu Bircan Bali ile kanal yönetiminin yolları ayrıldı.

bircan bali seren serengil

Seren Serengil ve Bircan Bali'nin sunumuyla hafta içi gündüz kuşağında yayınlanan program Bircan Bali'nin kanaldan gönderilmesiyle tek sunucuya kaldı. Seren Serengil'in bundan sonra programı tek başına mı yoksa bir partnerle mi götüreceği merak konusu oldu.

SÖYLEMEZSEM OLMAZ PROGRAMI BİRCAN BALİ'YE DE YAR OLMADI!

Söylemezsem Olmaz programı yayınlandığı ilk günden beri pek çok ünlü isim tarafından sunuldu. Türk sinemasının önemli isimlerinden merhume Oya Aydoğan'ın da bir dönem yorumculuk yaptığı Söylemezsem Olmaz'da İlkay Buharalı, Ömür Varol, Ali Eyüpoğlu, Lerzan Mutlu, Ece Erken ve Nihat Doğan gibi isimler yorumculuk yapmıştı. 

bircan bali

NİHAT DOĞAN REST ÇEKTİ!

Magazin kulislerinde konuşulanlara göre; Bircan Bali hırsıyla programı daha önce sunan isimlerin işlerine bir şekilde kanal yönetiminin son vermesini sağladı. Bunun son örneği ise Nihat Doğan. Nihat Doğan'ın Kanal D haberde yapılan bir haber sonrası kamuoyunda hakkında oluşan tepki dalgasında Bircan Bali, kendisini her ortamda destekleyen Nihat Doğan'ı görmezden gelip sessiz kalmayı tercih etti. Kanal yönetimi Nihat Doğan'a yapılan linç kampanyasının yanlışlığını fark edip Nihat Doğan'ı yeniden programa dönmesi için çağırdıysa da Nihat Doğan, teklifi "Bircan Bali'ni olduğu yerde ben olmam" diyerek reddetti.

nihat doğan

MAGAZİN HABERCİLİĞİ DEĞİL PR GİRİŞİMCİLİĞİ!

Söylemezsem Olmaz'ı Seren Serengil ile sunan Bircan Bali'nin neden Beyaz TV tarafından işine son verildiğine dair henüz bir açıklama yapılmadı. İddialar ise, Bircan Bali ve Seren Serengil'in programda magazin haberciliği ve yorumculuğu yapmak yerine sık sık kendi haberlerini yaptırmaları ve kendilerini ön plana çıkarmaları.

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2020, 09:48

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE