Biran Damla Yılmaz sevgilisi Deniz Can Çelik ile ayrılık iddiaları için ilk kez konuştu

Yasak Elma dizisiyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Biran Damla Yılmaz, sevgilisi Deniz Can Çelik ile ayrıldıkları yönünde çıkan haberlere ne dedi?

Biran Damla Yılmaz sevgilisi Deniz Can Çelik ile ayrılık iddiaları için ilk kez konuştu

Geçtiğimiz sene İlker Kaleli ile kısa bir birliktelik yaşayan Biran Damla Yılmaz bu yaz yeni bir aşka yelken açmıştı. Yazı Bodrum'da birlikte geçiren sevgileler İstanbul'a dönüş yaptı. 

biran damla yılmaz

Önceki gün etilerde yakalanan Biran Damla Yılmaz, ayaküstü gazetecilerle sohbet etti.  Yeni tarzıyla dikkat çeken Yılmaz, saçlarına tam anlamıyla alışamadığı için şapka takmıştı. 24 yaşındaki güzel, "Yeni tarzım çok beğenildi. Çok olumlu yorumlar geliyor” dedi.

"ÇOK AĞLADIM, BU DEFA GÜLDÜRECEĞİM"

Yeni sezonda 'Yasak Elma' adlı diziye dahil olan Yılmaz, “Çok ağladım geçen sezon, bu sezon entrikalarla güldüreceğim. Dram oynamanın yeri benim için başka ama entrikalı işleri de seviyorum” şeklinde konuştu.

BİRAN DAMLA YILMAZ

"BENDE SAKLI KALSIN"

Sevgilisi Deniz Can Çelik ile ayrıldığı konuşulan Biran Damla Yılmaz, “Özel hayatım bende saklı kalsın. Çok mutluyum, tadında ilerliyor. Kameraların önünde iş yapıyorum, bazı şeyler de bana kalsın. Ben kendime özel tadını çıkarayım” diyerek, iddiaları yalanladı.

YORUM EKLE