Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Oyuncuları Arasındaki Aşk Muamması!

ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova Dizisinin oyuncuları Hilal Altınbilek ve Kerem Alışık arasında yaşandığı iddia edilen 'aşk' iddialarına ilişkin Kerem Alışık'tan açıklama geldi.

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Oyuncuları Arasındaki Aşk Muamması!

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin iki oyuncusu Kerem Alışık ve Hilal Altınbilek arasında aşk yaşandığı iddiası üzerine taraflardan açıklama geldi. Sosyal medyada Hilal Altınbilek'in ve Kerem Alışık'ın aynı köpekle fotoğraflarının bulunması ikili arasında yaşandığı iddia edilen aşkın 'belgesi' olarak ortaya konulmuştu.

KEREM ALIŞIK: SÖZ SÖZ OLALI BÖYLE ZULÜM GÖRMEDİ

Aşk iddiasının erkek tarafı Kerem Alışık, konuyla ilgili sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. Söz söz olalı böyle zulüm görmedi diyen Alışık aşk iddialarını reddetti. 

ÇOK İYİ İKİ ARKADAŞIZ

Çapkınlıkları ile bilinen Kerem Alışık'ın açıklamasında dikkat çektiği nokta Bir Zamanlar Çukurova dizisindeki set arkadaşı Hilal Altınbilek ile sadece çok iyi arkadaş olduklarıydı. Kerem Alışık'ın ünlülerin aşk iddiaları ayyuka çıktığı zaman genelde başvurdukları 'Arkadaşız' savunmasına sarılması ise dikkat çekti. Kerem Alışık, aşk iddialarını yalanlarken, "Bazen sen ne söylersen, ne kadar söylersen söyle karşındakinin anlamak istediği kadar kalıyor sözlerin... Söz söz olalı böyle eziyet görmemiş oluyor... Halbuki biraz anlayıp dinlemeye çalışılsa, biraz incelik gösterilse incinmeyecek insanın yüreği... Ama bu durumda sabırla dirençle aynı sözü bir kere daha tekrarlamak ve söze devam etmek gerekliliği oluşuyor... O zaman son söz şöyle... Biz Hilal ile set içinde ve set dışında iyi anlaşan iki iyi arkadaşız... hepsi bu.." ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER