Billie Eilish’in James Bond Şarkısı Rekorlarla Geldi

Billie Eilish’in James Bond ‘No Time To Die’ filmi için seslendirdiği şarkı yayınlandı. YouTube’da 12 saatte 6 milyon defa dinlenen şarkı, listeleri alt üst etti.

Billie Eilish’in James Bond Şarkısı Rekorlarla Geldi

5 Grammy ödüllü 18 yaşındaki dünyaca ünlü şarkıBillie Eilish’in 3 Nisan’da beyazperdede gösterime girecek James BondNo Time To Diefilmi için seslendirdiği şarkı yayınlandı. Şarkı, birçok dalda rekor kırması yönüyle önem taşıyor.

LİSTELERİ ALT ÜST ETTİ

Filmin tema şarkısı YouTube’da yayınlanmasının ardından sadece 12 saat içinde 6 milyonu aşkın dinlendi. iTunes’un ABD ve İngiltere listelerinde ise bir numaraya yerleşti.

EN GENÇ ŞARKICI UNVANINI ALDI

Billie Eilish, seslendirdiği No Time To Die şarkısı ile birlikte 1962 yılında başlayan James Bond serisi boyunca, filmin tema şarkısını seslendiren en genç şarkıcı unvanına sahip oldu. Şarkının sözlerini Billie Eilish’in abisi Finneas O’Connor kaleme aldı.

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2020, 17:45

Ferhat Er

Magazin dünyasına dair son gelişmeleri ve merak edilenleri en doğru, en özel biçimde aktarmaya çalışıyoruz. Haberlerimizle ilgili yorumda bulunabilir ya da sorularınız için benimle iletişime geçebilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER