Billie Eilish’in James Bond Şarkısı Rekorlarla Geldi

Billie Eilish’in James Bond ‘No Time To Die’ filmi için seslendirdiği şarkı yayınlandı. YouTube’da 12 saatte 6 milyon defa dinlenen şarkı, listeleri alt üst etti.

Billie Eilish’in James Bond Şarkısı Rekorlarla Geldi

5 Grammy ödüllü 18 yaşındaki dünyaca ünlü şarkıBillie Eilish’in 3 Nisan’da beyazperdede gösterime girecek James BondNo Time To Diefilmi için seslendirdiği şarkı yayınlandı. Şarkı, birçok dalda rekor kırması yönüyle önem taşıyor.

LİSTELERİ ALT ÜST ETTİ

Filmin tema şarkısı YouTube’da yayınlanmasının ardından sadece 12 saat içinde 6 milyonu aşkın dinlendi. iTunes’un ABD ve İngiltere listelerinde ise bir numaraya yerleşti.

EN GENÇ ŞARKICI UNVANINI ALDI

Billie Eilish, seslendirdiği No Time To Die şarkısı ile birlikte 1962 yılında başlayan James Bond serisi boyunca, filmin tema şarkısını seslendiren en genç şarkıcı unvanına sahip oldu. Şarkının sözlerini Billie Eilish’in abisi Finneas O’Connor kaleme aldı.

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2020, 17:45

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE