Billie Eilish İtiraf Etti: Nefret Ediyordum

Ergenlik dönemine dair itiraflarda bulunan Billie Eilish, depresyon yaşadığı günlerde bedeninden nefret ettiğini açıkladı. “Başka bir bedende olmak için her şeyi yapabilirdim” dedi.

Billie Eilish İtiraf Etti: Nefret Ediyordum

Billie Eilish, ergenlik döneminde yaşadığı depresyon günleri hakkında itirafta bulundu. Vogue Amerika’ya verdiği röportajda o günlerde bedeniyle ilgili yaşadığı güvensizliği anlatan ünlü yıldız, “Bedenimden nefret ediyordum. Başka bir bedende olmak için her şeyi yapabilirdim” ifadelerini kullandı.

“MANKEN OLMAK İSTİYORDUM…”

Samimi itiraflarında ergenlik döneminde manken olmayı her şeyden çok istediğine dikkat çeken 18 yaşındaki sanatçı, “Ama kilolu ve kısaydım. Çok hızlı geliştim” dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2020, 12:53

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE