Bilal Erdoğan Daha Önce Kimsenin Bilmediği Mesleğini Açıkladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'ın bir zamanlar radyoda DJ olduğunu biliyor muydunuz? Erdoğan, o zamanlar işe 4 vasıta değiştirerek gidiyordum dedi ve ekledi: İşe devam etseydim şimdiki radyoculara ekmek kalmazdı!

Bilal Erdoğan Daha Önce Kimsenin Bilmediği Mesleğini Açıkladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu ve Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan, radyo programcılığı yaptığı günleri anlattı. Erdoğan, kendisine "Devam etseydiniz" diyen radyoculara "Devam etseydim size ekmek kalmazdı" karşılığını verdi.

bilal erdoğan

Hakkı Alkan, Adem Metan, Hopdedik AyhanOdun HerifArgostroloji, Kemal Ekşioğlu gibi isimlerden oluşan Kamp Tayfa'nın bu haftaki durağı İstanbul oldu. Metan'ın organize ettiği kampın konuğu ise, Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan'dı.

bilal erdoğan radyocular

"RADYOCULUĞA DEVAM ETSEYDİM SİZE EKMEK KALMAZDI"

Bilal Erdoğan burada 1994 yılında Moral FM'de radyoculuk yaptığı günleri anlattı. "Bilal Şener’in kibarcık diye bir tiplemesi vardı" diyen Erdoğan, "Bilal Şener, Kibarcık ve ben, üç kişi gibiydik. Masal okurduk. Telefon bağlantısı alırdık. Çocuklar bağlanırdı. Çocuklar şarkı, şiir söylerdi" ifadesini kullandı.

bilal erdoğan adem metan best fm

Radyoculuk aşkının engel tanımadığını belirten Erdoğan, radyoya 4 vasıta değiştirerek gittiğini açıkladı. Kamp yapan radyocuların "Devam etseydiniz" sözlerine esprili bir cevap veren Erdoğan, "Devam etseydim size ekmek kalmazdı" dedi.

bilal erdoğan hayran

Bilal Erdoğan, 2011 yılında Moral FM'de konuk olduğu programda radyoculuğu, öğrenciliği nedeniyle bıraktığını ve o günlerin güzel bir hatıra olarak kaldığını söylemişti.

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2020, 21:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER