Bikinili Fotoğrafına Yaptığı Shop İle Gündem Olan Pınar Altuğ, Bikinili Yakalandı

Bikinili fotoğrafına yaptığı shopla dillere düşen Pınar Altuğ, bikiniyle yakalandı...

Bikinili Fotoğrafına Yaptığı Shop İle Gündem Olan Pınar Altuğ, Bikinili Yakalandı

   Yıllardır Çocuklar Duymasın dizisinin Meltem’i olarak hayatımızda olan Pınar Altuğ, sosyal medya fenomenlerinden daha çok sosyal medya fenomeni olma yolunda. Her paylaşımıyla olay olan, her paylaşıma yorumlara cevap veren ve hep konuşulan Pınar Altuğ, eşi Yağmur Atacan ve kızı Su ile birlikte Marmaris’te tatilde… Çift, Bozburun’da misafir olarak gittikleri teknede görüntülendiler. Geçtiğimiz günlerde de Pınar Altuğ’un göbeğini gizleme eylemi ile gündeme oturmuştu.

Tatile tam gaz devam eden oyuncu Pınar Altuğ, eşi Yağmur Atacan ve kızları Su, önceki gün Marmaris Bozburun’da objektiflere yakalandı. Görüntülere göre de Atacan ve Altuğ, misafir oldukları teknede sohbet ederken kızları tüm gün denizin keyfini çıkardı. Akşam saatlerinde de çift, kendi teknelerine geçti ve günlerini tamamladılar.

Sosyal Medyanın Diline Düşmüştü

Geçtiğimiz günlerde ailesiyle tekne turuna çıkan 45 yaşındaki Pınar Altuğ, yayınladığı fotoğrafla sosyal medyanın diline düşmüştü. Pınar Altuğ, bikinili fotoğraflarla göbeğini siyaha boyayınca olay oldu..

O gün içinde bikinisiyle fotoğrafını gizlemişti ancak şimdi bikiniyle yakalandı.

Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2020, 20:57

Ozan Köse

Hislerin ve duyguların asla yanıltmadığı bu dünyada, yazarak ve okuyarak hayatta güçlü kalacağız. Çünkü yazmak hislerin boşaltımı, okumak ise hislerin doğrulanmasını sağlar. magazinburada.net ekibi olarak okudukça yazacak, yazdıkça okumanızı sağlayacağız. Her zaman en güncel ve doğru haberlerle kalın...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE