Beyonce ve Jay-Z’ye saygısızlık suçlaması

Super Bowl’u izlemeye giden Beyonce ve Jay-Z çifti Amerikalıların hedefi oldu. Milli marş sırasında ayağa kalkmayan ikili için “saygısızlık” suçlaması yapıldı.

Beyonce ve Jay-Z’ye saygısızlık suçlaması

Amerikan Futbolu Ligi’nin (NFL) şampiyonluk mücadelesi Super Bowl heyecanı devam ediyor. San Francisco 49ers ile Kansas City Chiefs takımları arasında oynanan maç öncesi Demi Lovato, Amerikan ulusal marşını seslendirdi. Futbolcular ile tüm seyirciler ayağa kalkıp marşa eşlik ederken Beyonce ve Jay-Z çiftinin ayağa kalkmaması tepki çekti.

OTURMAYA DEVAM ETTİLER

Beyonce ve Jay-Z çifti, sekiz yaşındaki kızları Blue Ivy ile birlikte marş esnasında koltuklarında oturmaya devam etti. Çiftin, marşın okunduğu sırada yerinden kalkmaması, Amerikan basınında saygısızlık olarak yorumlandı.

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2020, 13:53

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE