Beyazıt Öztürk'ten O Ses Türkiye Açıklaması! "Bu Yıl Program..."

Beyazıt Öztürk, önceki gün Baltalimanı'nda görüntülendi. Ünlü şovmen jüri koltuğunda oturduğu O Ses Türkiye yarışması ile ilgili merak edileni açıkladı. Öztürk, "İnsanlar mizah izleyip, kafa dağıtmak istiyor. Bununla ilgili çalışıyoruz" dedi.

Beyazıt Öztürk'ten O Ses Türkiye Açıklaması! "Bu Yıl Program..."

Ünlü şovmen Beyazıt Öztürk, önceki gün Baltalimanı'nda görüntülendi.Öztürk, jüri koltuğunda oturduğu O Ses Türkiye yarışması ile ilgili merak edileni açıkladı. O Ses Türkiye sevenlerine kötü haberi veren Beyazıt Öztürk oldu.

Ekranı özlediğini ifade eden şovmen, O Ses Türkiye'nin yeni sezonunu merakla bekleyenlere yarışmanın pandemiden dolayı bu yıl yapılmayacağını söyledi.

beyaz

“İNSANLAR KAFA DAĞITMAK İSTİYOR”

Yeni bir proje üzerinde çalıştıklarını söyleyen Beyazıt Öztürk, "İnsanlar mizah izleyip, kafa dağıtmak istiyor. Bununla ilgili çalışıyoruz" dedi.

“YAPRAK SARMAYI ÖĞRENDİM”

Karantina dönemini herkes gibi evinde geçirdiğini anlatan Öztürk, "Ben de evde yemek, ekmek yapanlardanım. Çok güzel yaprak sarmayı öğrendim. Yeteneklerimizi keşfetme anlamında etkili bir dönem oldu" diye konuştu.

beyaz

Öte yandan ünlü şovmen geçtiğimiz haftalarda, “Bir şeyler yapacağız ama en iyisini yapmamız lazım. Pandemiden dolayı seyircili program yapamıyoruz. Bu yüzden birçok program iptal oluyor. Hastalık bitse, her şey normale dönse, konuşmak çok daha kolay olacak” ifadelerini kullanmıştı.

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2020, 11:44

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE