Betül Demir'den Merve Boluğur hakkında ağır sözler: Duyunca kulaklarımı kapattım!

Oyunculuğu arka plana atıp şarkıcılığa yönelen Merve Boluğur'un, Mabel Matiz'in 'Antidepresan' şarkısını yorumlaması sosyal medyada gündem olmuştu. Katıldığı bir doğum günü partisine Boluğur ile ilgili konuşan şarkıcı Betül Demir, ünlü isim hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Betül Demir'den Merve Boluğur hakkında ağır sözler: Duyunca kulaklarımı kapattım!

DJ Mert Aydın'la evliliği sadece 53 gün süren Merve Boluğur, geçtiğimiz günlerde Mabel Matiz ve Mert Demir'in popüler parçası 'Antidepresan'ı seslendirmiş, dört milyon takipçsinin bulunduğu Instagram hesabından yayınladığı şarkı performansı çok konuşulmuştu.


Ünlü bir isim daha Boluğur'u hedef aldı. Ünlü iş insanı Sarah Haderi'nin Bebek'te sahibi olduğu restoranda düzenlediği doğum günü partisine katılan şarkıcı Betül Demir, çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Basın mensuplarıyla bir araya gele Betül Demir, "Mabel'in (Matiz) şarkısını çok sevdim. Kendi sahnelerimde de vazgeçilmezlerim arasında diyebilirim. Ben de şarkıdan sonra onun yanına giderek bana da bir şarkı yapmasını istedim. O da bana beni anlatan bir şarkıyı farkında olmadan yaptı. Şubat ayında da yayınlanır diye umuyorum" diyerek güldü.

Demir, şarkıcının 'Antidepresan' şarkısını Merve Boluğur'un seslendirmesini ise şöyle değerlendirdi: Duydum ben de bir yerde. Kulaklarımı hemen kapattım. Şarkı söylemek herkesin tekelinde değil. Sahne aldığını da bilmiyordum, şimdi öğrendim. İsterse şan hocamın numarasını verebilirim. Bir müzisyen olarak çok fazla kâle almıyorum. Gerçekten şarkı söylemek istiyorsa da biraz saygı, biz yıllarımızı veriyoruz. Sahnede bir kez detone olsam üç gün uyuyamam. Anlamıyorum.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER