Berrak Tüzünataç tercihini yaptı: Yetişkin filmi mi izliyor?

Yaz başından beri Çeşme'yi mesken tutan güzel Oyuncu Berrak Tüzünataç'tan çok konuşulacak bir itiraf geldi.

Berrak Tüzünataç tercihini yaptı: Yetişkin filmi mi izliyor?

Yaz sezonu boyunca Çeşme'den vazgeçmeyen Berrak Tüzünataç tatile doyamadı. Haziran ayından beri plajları mesken tutan ünlü oyuncu, önceki gün tatil yaptığı yerde bulunan ünlü bir beach'te arkadaşları ile birlikte objektiflere takıldı.

berrak tüzünataç


Her zamanki gibi yine kendisini çeken gazetecileri kontrol eden güzel oyuncu, bu sefer çekilmesine aldırış etmedi. Denizde arkadaşları ile beraber eğlenen Tüzünataç, kısa yüzüşün ardından denizden çıkar çıkmaz hızlı adımlarla şezlonguna geçti. Tüzünataç, daha sonra geçtiği şezlongunda güneş yağı sürerek güneşin keyfini çıkardı.

berrak tüzünataç


Öte yandan sosyal medya hesabını aktif kullanan isimler arasında yer alan Tüzünataç, geçtiğimiz gün eğlenceli dakikalarını takipçileriyle paylaşmıştı.

Son olarak Oyuncu Uraz Kaygılaroğlu ile 2,5 ay kadar kısa bir beraberlik yaşayan güzel oyuncu Katıldığı Youtube programında itiraflarıyla çok konuşuldu.

"DAHA CAZİP"

Berrak Tüzünataç "Yetişkin filmi izler misin?" sorusuna ise "Ben gerçekten yetişkin film sevmiyorum. Daha çok erotik film seviyorum. Oradaki o performans gerçekçi gelmiyor bana yabancılaşıyorum. Erotik film daha cazip geliyor" cevabını verdi.

"NÜDİST BİR DURUMUM YOK"

Bir dönem evinde çıplak gezdiği ve perdeleri hiç kapatmadığı için komşularının rahatsız olduğu haRöntgenci, ayıp değil mi? Sana ne! Velev ki geziyorum, içeri bakanda değil mi sorun? Ki öyle bir hobim yok. Nüdist bir durumum yok.”

Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2021, 15:17
YORUM EKLE