Berna Tan ‘Evleniyor’! Sektördeki ünlülere ağır taş attı…

Kına şarkısıyla adını milyonlara duyuran Berna Tan, yeni şarkısı ‘Evleneceğim’i sevenleriyle buluşturmak için gün sayıyor.

Berna Tan ‘Evleniyor’! Sektördeki ünlülere ağır taş attı…

Kına şarkısıyla adını milyonlara duyuran Berna Tan önceki gün Vadistanbul da görüntülendi. Kısa bir alışveriş turuna çıkan şarkıcı siyah elbisesiyle şıklığını konuşturdu.

Önümüzdeki günlerde yeni şarkısı ‘Evleneceğim’i sevenleriyle buluşturacak olan şarkıcı gündemde tartışma yaratacak sözlere imza attı.

Tan, “Evleneceğim ile fark yaratacağız. Şarkıma çok inanıyorum. Bu şarkı, ben şarkıcıyım diye ortalarda gezinip parayla tıklanma satın alan o sözde ünlülere kapak olacak. Bu şekilde yalan dolanla para kazanan isimler biliyorum. Zorlamasınlar valla ifşa ederim" dedi.

Şarkısının yeni evlenecek çiftlere eşlik edeceğini savunan Berna Tan, "sizin ufukta evlilik var mı" sorusuna ise, "neden olmasın" diyerek yanıtladı.

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE