Berna Laçin’den Dikkat Çeken Paylaşım: ‘Hayatımda Bir Kere Yaptım…’

Berna Laçin, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla ölümünün üzerinden 13 yıl geçen Barış Akarsu'yu andı. Oyuncu, düştüğü not ile dikkat çekti.

Berna Laçin’den Dikkat Çeken Paylaşım: ‘Hayatımda Bir Kere Yaptım…’

Berna Laçin, Twitter’dan yaptığı paylaşımla 13 yıl hayata veda eden şarkıcı ve oyuncu Barış Akarsu’yu andı. Dikkat çeken açıklamada bulunan Laçin, Akarsu’nun katıldığı yarışmada ona SMS göndererek destek verdiğini açıkladı ve bunun kendisi için bir ilk olduğunu söyledi.

ADADEMİ TÜRKİYE İLE ADINI DUYURMUŞTU…

Barış Akarsu, 2004 yılında katıldığı Akademi Türkiye adlı şarkı yarışmasında birinci olmuş ve adını duyurmuştu. Daha sonra rol aldığı Yalancı Yarim adlı dizi ile geniş kitlelere ulaşan Akarsu, 29 Haziran 2007'de 28’inci doğum gününü kutladıktan sonra Bodrum'da geçirdiği trafik kazasında yaralanmış ve kaldırıldığı hastanede 4 Temmuz günü yaşamını yitirmişti.

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE