Berna Laçin ile Gülben Ergen'in "Ebru Gündeş" polemiği

Berna Laçin, Bodrum'da sahne alan Ebru Gündeş'in "Yakarım Roma'yı" şarkısını okumasını eleştirdi. Gülben Ergen'den yanıt gecikmedi. 

Berna Laçin ile Gülben Ergen'in "Ebru Gündeş"  polemiği

Türkiye'nin dört bir yanında çıkan orman yangınlarıyla ilgili ünlü isimler de birbiri ardına paylaşımlar yapıyor. 

Konuya ilişkin bir paylaşımda bulunan ve Ebru Gündeş'in şarkı seçimini eleştiren Berna Laçin'in Ebru Gündeş için attığı tweet ise olay yarattı. T

Laçin, "Yalıkavak'ta Ebru Gündeş programında 'Yakarım Roma'yı da yakarım' diye bütün beldeyi inletiyor aynı dakikalarda Bodrum'un doğal kalmış tek koyu Mazı yangından tahliye ediliyor . Distopik film olsa bu kadar olmaz !" ifadelerini kullandı.

Bunun üzerine Gülben Ergen, "Berna bu nasıl bir yorum" diyerek tepki gösterdi.

"SANA HİÇ YAKIŞMADI"

Gülben Ergen sözlerine şöyle devam etti: "Berna bu nasıl bir yorum. O sahnede aylardır yaşamaya mücadelesi veren müzisyenler var. Sosyalleşmeyi, müziği, sanatı özlemiş insanlar var. Yasaklardan yeni çıkıldı. Repertuardan şarkı cımbızlamak ve bu acıyla, ülke yanarken, hepimiz perişanken, provake etmek sana hiç yakışmadı." diye tepki gösterdi.

"SAYGI DUYMAKLA YETİNEYİM"

Ergen'in sözlerine yanıt veren Laçin, "Repertuar seçimine şaşkınlığımla müzisyenlerin para kazanması bağlantısını kuramasam da geliri en az olan sahne sanatlarının bir mensubu olarak pandemi mağduriyetini yeterince yakından biliyorum. Hassasiyetime saygı beklemeyeyim en iyisi ben bakış açına saygı duymakla yetineyim" yanıtını verdi.

Güncelleme Tarihi: 03 Ağustos 2021, 09:42

Ece Aydın


İletişim Hesapları
YORUM EKLE