Berk Suyabatmaz Hızlı Çıktı: 'Sen Olmadın Ama Şarkın Olmuş'

Burcu Esmersoy ile biten evliliğinin ardından Berrak Tüzünataç ile aşk yaşayan Berk Suyabatmaz, şimdi de sosyal medya hesabından eski sevgilisi Ayşe Özyılmazel'e gönderme yaptı.

Berk Suyabatmaz Hızlı Çıktı: 'Sen Olmadın Ama Şarkın Olmuş'

Bir dönem Burcu Esmersoy ile olan evliliğiyle adını duyuran Berk Suyabatmaz, sosyal medya paylaşımıyla kafaları karıştırdı...Ünlü iş insanı Berk Suyabatmaz 2019 yıllında Burcu Esmersoy’la olan evliliğine nokta koymuştu. Evliliğin bitmesinin ardından Burcu’nun yakın dostu Berrak Tüzünataç’la yeni bir aşka yelken açmıştı.

berk suyabatmaz

ESKİ SEVGİLİSİNE GÖNDERME

Geçtiğimiz aylarda Berrak’la yollarını ayıran Suyabatmaz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kafaları karıştırdı. Eski sevgilisi Ayşe Özyılmazel’in yeni şarkısını paylaşıp, “Sen olmadın ama şarkın süper olmuş, yolun açık olsun canım benim” notunu düştü.

Güncelleme Tarihi: 02 Ağustos 2020, 13:29

Seçil Balık

Görsel ve yazılı medya üzerindeki deneyimlerimle siz değerli magazinburada.net okuyucularına kaliteli içerikler üretmek için buradayım. Ekip arkadaşlarımızla beraber en doğru ve en hızlı bilgileri sizlere aktarıyoruz. Bizi takipte kalın sevgiler...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE