Berk Oktay’dan Aşk Dolu Yıldız Çağrı Atiksoy Paylaşımı!

Geçtiğimiz günlerde aşkını ilan eden Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy ile birlikte çekildiği aşk dolu karesini takipçileriyle paylaştı.

Berk Oktay’dan Aşk Dolu Yıldız Çağrı Atiksoy Paylaşımı!

Merve Özbey’in evindeki doğum günü kutlamasında yakınlaşan ve aşk yaşamaya başlayan Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy çiftinden yeni kare geldi. Geçtiğimiz günlerde aşklarını ilan eden çift, aşk dolu karelerini takipçilerinin beğenisine de sunmayı ihmal etmedi.

BEĞENİ YAĞDI…

Berk Oktay’ın ‘Kadınım’ notuyla yaptığı fotoğraf binlerce yorum aldı. Çift, geçtiğimiz günlerde basın mensuplarının, “Nasıl tanıştınız?” sorusuna “Her şey çok yeni. Enerjimiz güzel. Merve Özbey'in doğum günü bizi tekrar buluşturdu. Mutluyuz” yanıtını vermişti.

İşte o kare…

Magazin Burada (@magazinburadanet)'in paylaştığı bir gönderi ()

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE